Leczenie zapalenia płuc środków ludowej

Leczenie zapalenia płuc środków ludowej

Zapalenie płuc wywołane przez różne rodzaje bakterii, takich jak streptokoki i pneumokoki, Chlamydia, Haemophilus influenzae. Jednakże, może być również ze względu na inne wirusy, które weszły do ​​korzystnego środowiska dla rozwoju. Przyczyną zapalenia płuc może być robaki, zakażenia grzybicze, ciał obcych w drogach oddechowych, wrażliwych i drażniących gazów szkodliwych pyłów.

Bezpośrednią przyczyną zapalenia płuc jest uważana za zatrucie organizmu z toksyn, zwłaszcza tych, którzy osiedlili się w drogach oddechowych i światło.

Rozpoczyna się zazwyczaj z zapaleniem płuc Objawy zimna: pacjent z gorączką, oddech przyspiesza. Choroba ta zawsze towarzyszy pojawienie się ostry ból w klatce piersiowej. Czasami rozwija się kaszel, któremu towarzyszy różowe wydzieliny.

Nie tylko dorosłych. a zwłaszcza dzieci Choroba ta jest bardzo niebezpieczne. To może wywołać drgawki i utrata przytomności. Zapalenie płuc może towarzyszyć wspólnej, poważnych komplikacji — zapalenie opłucnej.

Oprócz medycznych leczenie zapalenie płuc, istnieje wiele środków ludowych. Znacząca ulga od tej choroby starać się o przyjęcie napary ziołowe. Można przeprowadzić Leczenie zapalenia płuc. Korzystanie balsam z aloesem. olej czosnek, owies bulion, kompresuje Wyzysk testowe herbaty, tłuszcz borsuka i inne środki.

Rosyjski uzdrowiciel z powodzeniem przeprowadził Leczenie zapalenia płuc kaltsiumitom — skuteczne narzędzie, którego składniki: jaj, cytryna. koniak miesza się w pewnych proporcjach i nalegał.

Do wytwarzania leku, w postaci zasady, jakie należy podjąć:

Wycisnąć sok z cytryny. Świeży jajka czyli z białym powłoki powinny być myte i umieścić w słoiku. Wlać sok otrzymany jaj. Butelka otwarcie pokrywy owinąć ją gazą gęste ciemne papier i umieścić go w chłodnym (nie zimną!), Ciemnym miejscu. Mieszaninę pozostawić do całkowitego rozpuszczenia powłoki, która zwykle występuje na 6-8 dni.

Forma musi być okresowo usuwane.

Następnie ogrzano miodu oczywiście lepiej wapna, aż do osiągnięcia stanu płynności. Podgrzać miód do ostygnięcia i wlać do wcześniej przygotowanego mieszaniny jaj i soku z cytryny. Na koniec, ostatnia: Otrzymaną mieszaninę dodano do koniak. Do przechowywania leków w butelce spustowy i umieścić w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu.

Biorąc to wynika bezpośrednio po posiłku, dzień, co najmniej 3 razy, 1 deser łyżka.

Ważne jest, aby pamiętać, że wapń nie jest przechowywany przez długi czas, po upływie 3 tygodni od leków portu.

Share →