Leczenie zapalenia zatok tradycyjnych metod

Leczenie zapalenia zatok tradycyjnych metod

Gdy byłam w ciąży, udało, a nawet lato chorych zatok. Złożoność mojej sytuacji było to, że nie mogłem wziąć antybiotyki i miał najbardziej szukać sposobów leczenia, uciekania się do metod krajowych. Zabiegi te, które opisują I poniżej, są najbardziej skuteczne tylko na początku choroby, a w każdym razie nie do ropne zapalenie zatok.

Pierwszą rzeczą, która pomogła mi — to tampony z propolisem. Nie jest to zaskakujące, ponieważ propolis jest znany jako silny środek przeciwbakteryjny i zawiera wiele przydatnych witamin i składników mineralnych, które są potrzebne w organizmie. Przy okazji, nawet starożytni Egipcjanie używali propolis nie tylko w celach leczniczych, ale również dla mumifikacji.

W związku z tym należy wziąć propolis, drobno zemleć i zmieszać z olejem słonecznikowym. Następnie trzeba rozwałkować małe gaziki nawilżyć je w przygotowanej mieszanki i włóż ją do nosa tak głęboko, jak to możliwe. Wymazy z propolisu dać rano i wieczorem (dwa razy dziennie, 2).

W leczeniu zapalenia zatok, można stosować miodu. Miód efekt grzebień na nasz organizm, jak naturalny antybiotyk i wosku, z którego wykonane komórkę, jest doskonała chłonne. Żucia o strukturze plastra miodu, przez co najmniej 15 minut, tak często, jak to jest możliwe w ciągu dnia.

To pomaga zmniejszyć stan zapalny zatok i nosa ułatwia oddychanie.

Bardzo ważne jest wyczyszczenie zatoki śluz od nosowych, że nie ma stagnacji, aw rezultacie nie ropne zapalenie zatok rozwija. W tym przypadku, bardzo dobrze pomóc ciepłe wdychania oparciu o rumianku. Daisy należy zaparzyć zgodnie z instrukcjami, a przed zdjęciem z ognia w bulionie, należy dodać jedną łyżeczkę sody oczyszczonej i wymieszać. Inhalacja powinna odbywać się w odległości 15 cm od zbiornika do bulionu.

Share →