Leczenie żylaków

Leczenie żylaków

Sposoby, które są obecnie stosowane do skutecznego leczenia żylaków zróżnicowane.

Wybór metody leczenia powinny być wykonywane przez doświadczonego lekarza phlebologist. Po diagnozie lekarz przepisze najbardziej odpowiedniej metody leczenia.

Nowoczesne metody leczenia obejmują:

Echo-skleroterapia

Echo-dziedzinie techniki jest skleroterapii, ponieważ jest on sterowany za pomocą zastrzyku przy użyciu urządzenia ultradźwiękowego.

Sposób ten pozwala na wprowadzenie do obliteracji żylaków z dużą dokładnością.

Dlatego leczenie żylaków jest skleroterapia wykonywane echo znika prawie całkowicie bez rozwoju różnych powikłań.

Mikropianka skleroterapia

Skleroterapia mikropianka zwana forma skleroterapia piankowa, gdy jest używany do obliteracji żylaków wstrzykiwany do żyły w drobnym stanie pianki, pozwala rozsiane żylaków o małej średnicy i dużych pajączków.

Za pomocą tego sposobu leczenia poważnych chorób, takich jak leczenie żylaków przeprowadza się przy zmniejszonej dawce leku, daje znacznie lepsze rezultaty leczenia i zmniejszenia liczby powikłań.

Koagulacji laserowej

Metoda laserowa koagulacja Wewnątrznaczyniowe jest wezwany do usunięcia dotkniętych żył za pomocą lasera o wysokiej energii.

Jest to skuteczna metoda wykorzystywana obecnie w leczeniu żylaków. Istota tego sposobu polega na dokładnym wprowadzaniu niedrobnokomórkowego przekłucia skóry lasera włókien, który jest kontrolowany przez całą długość sondy ultradźwiękowej.

Następnie, włókno optyczne powoli wyciąga się z prześwitem żyły i przez lampy laserowej, ścinający powierzchnię wewnętrzną prześwitu żyły jest zamknięty, co dodatkowo prowadzi do zarastania strony żylaki.

Kriostripping

Kriostripping uznać stosunkowo nową metodą miniivazivnoy o usunięcie dotkniętych żył. Jednak wiodące phlebologists Leczenie żylaków z tym zastosowanie tej techniki powoduje małe, wymaga użycia bardzo drogiego sprzętu i trudności prowadzącego, jak również różne wyniki leczenia.

Mikroflebektomiya

Mikroflebektomiya polega na usunięciu chorobowo żyły przez małe nakłucia, które nie wymagają szwów.

Stosowanie tej techniki pozwala szybko uzyskać efekt medycznej i kosmetycznej, przy użyciu minimalnej traumę, że pozwala nam porównać z skleroterapii. Sposób ten sprawia, że ​​możliwe jest przezwyciężenie żylaki przez wystarczająco długi dokładny czas.

Jak zapobieganie wystąpieniu choroby żył żylaki, których leczenie może prowadzić do czasu pracy

Żylaków występuje w organizmie człowieka, w dowolnej części układu krążenia, ale najczęściej występuje dokładnie w stopach. Przyczyną tej choroby jest lokalizacja obciążenia, do której organizm, głównie stopy doświadczyć wszystkie ćwiczenia ciąży, pracy fizycznej, przedłużone lub chodzenie w niewygodnych butach, czynniki genetyczne i hormonalne itp

Powodem takiego pośpiechu i pilności w diagnostyce i leczeniu wielu różnych powikłań, co prowadzi do czasowego niepełnosprawności, niepełnosprawność, a czasem nawet śmierć.

Diagnozowanie Leczenie żylaków, że nie było możliwe tylko w wyniku specjalnej kontroli doświadczenie, ponieważ nawet najbardziej typowe objawy tej choroby nie można jednoznacznie wskazać etap jego rozwoju, albo być bezużyteczne w przypadku żył głębokich. Najbardziej niebezpieczne choroby z żylaków jest powstawanie zakrzepów lub złamać uszkodzonych chorób żyły, ponieważ te przypadki mogą być śmiertelne lub prowadzić do długotrwałej utraty ruchu i wydajności. Ponadto, dyskomfort i edukacja owrzodzeń żylnych nie jest tak poważne objawy, ale mogą negatywnie wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta.

Co najważniejsze, pacjent może zrobić, aby zapobiec chorobie — to jest do oglądania krążenie krwi i eliminować wszelkie możliwe czynniki, które przyczyniają się do jego pogorszenia lub powikłań. W tym przypadku, usuwa się ryzyko wystąpienia niewydolności żylnej, co prowadzi do rozwoju żylaków. Przedłużone siedzący tryb pracy dla pacjenta z niewydolnością żylną, ma swoje własne cechy. Nie tylko jest przeciwwskazane rzut nogę drugiego, ale pożądane jest, aby utrzymać kończynie (lub kończyny) w płaszczyźnie poziomej.

Zmniejsza to obciążenie żył i naczyń krwionośnych i przyczynia się do wyrównania ciśnienia żylnego w nogach. Równie dobry efekt w zapobieganiu żylaki i regularne (co 1-1,5 godziny) zmiana pozycji siedzącej do stojącej i odwrotnie (w przypadku pracy na nogach).

Więcej warte spacer na świeżym powietrzu, takich jak chodzenie wzmacnia mięśnie nóg, a tym samym przyczynić się do ich redukcji podobnie wpływa na sieć żylną kończyn dolnych.

Bandażowanie pomocą stref problemowych bandaż elastyczny na nogach również prowadzi do zmniejszenia zmęczenia i obciążenia układu krążenia ze względu na jednolite ciśnienie pomaga wyrównać ciśnienie i wzmocnienie mięśni dożylnej filigran żylnej choroby układu krążenia i naczyń kończyn dolnych.

Pierwszy i najważniejszą zasadą w celu zapobiegania chorobom jest jasne uznaje się, że pacjent jest narażony na choroby, to znaczy jest zagrożone. W tym przypadku, po prostu muszą przejść regularne środki zapobiegawcze, diagnostyczne i specjalnych, które mogą zapobiec rozwojowi niewydolności żylnej. W takim przypadku, jeśli pacjent jest w początkowym stadium choroby, powinny niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i wykorzystać wszystkie możliwe sposoby zapobiegania i leczenia chorób, jak zaniedbanie choroby Leczenie żylaków będzie w stanie zrobić bardzo bolesne i nieskuteczne.

Share →