Leki homeopatyczne "Cinnabsin": instrukcje użytkowania

Leki homeopatyczne "Cinnabsin": Instrukcja użytkowania

Opis właściwości farmakologiczne

Przygotowanie "Cinnabsin" Użytkownik określa jako złożone leki homeopatyczne, szeroko stosowanym w leczeniu objawów przewlekłego i ostrego zapalenia zatok. Lek ten skutecznie usuwa takie charakterystyczne oznaki zapalenia zatok obocznych nosa, takich jak łzawienie i ból głowy, jak również przyczynia się do szybszego odzyskiwania oddychania nosowej zmniejszenie opuchlizny śluzowej stymuluje odporność powierzchni i do zwalczania zakażeń.

Osobliwości składzie i forma

Homeopatycznym wykonane "Cinnabsin"Wskazówki na stosowanie musi być przyłączony w postaci tabletek ploskotsilindricheskoy. Przy czym każda z kapsułek działających jako aktywne składniki zawierają dwadzieścia pięć mg Echinacea trit. Dwadzieścia pięć miligramów Cinnabaristrit. D3, dwadzieścia pięć miligramów Kalium Bichromicum trit. dwadzieścia pięć miligramów Hydrastis trit.

Jako dodatkowe składniki są skrobia pszenna, monohydrat laktozy i stearynianu magnezu.

Wskazania medyczne do

Biorąc pigułki "Cinnabsin" Rozporządzenie Rady do leczenia różnych typów zatok. Przykładowo, leki homeopatyczne aktywnie stosowane do leczenia etmoidity, zapalenie zatok, zapalenie zatok i sfenoidita.

Wykaz głównych przeciwwskazań do stosowania

Leki stosowane "Cinnabsin" Użytkownik nie jest zalecane w przypadku pacjenta nadwrażliwości lub nietolerancji Echinacea, chromu lub innych składników kompozycji. W białaczkę, stwardnienie rozsiane i gruźlicy również nie powinni przyjmować tego homeopatyczny. Przy kollagenozah białaczki i nie powinny być wykorzystywane podobne tabletce "Cinnabsin", Opis na lek nie jest zalecany do niej i pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi, zakażenia HIV i AIDS.

W okresie karmienia piersią nie powinny stosować również ten lek. Środki "Cinnabsin" Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i.

Medycyny i nie należy stosować w przypadku pacjent musi reakcję alergiczną na skrobi. Należy również pamiętać, że w przypadku nietolerancji jakichkolwiek cukrów przed użyciem tej rzeczywistości powinno homeopatyczny zawsze skonsultować się z lekarzem.

Możliwy stan boku

Długotrwałe stosowanie kompleksu leku może powodować zaburzenia wyglądu jelit i żołądka, jak również powodują różne reakcje alergiczne. Na przykład, niektóre liczba osób może wystąpić pokrzywka, świąd i zaczerwienienie skóry natychmiast po użyciu narkotyków "Cinnabsin", Jego stosowanie może również powodować, znaczny wzrost ślinienie.

W przypadku któregokolwiek z tych objawów zaleca się zmniejszenie dawki początkowej lub całkowicie przerywać stosowania homeopatyczny.

Share →