Linia biała przepuklina

Linia biała przepuklina

Najczęściej Linia biała przepuklina pojawia się u mężczyzn w wieku od 20 do 30 lat. Te przepukliny przyjść poprzez pęknięcia włókien ścięgna białej linii brzucha, przez które musi przejść nerwy i naczynia krwionośne. Linia biała jest wąska płyta ścięgna znajduje się pomiędzy odcinkami rectus abdominis w środku, od mostka do miejsc intymnych i. Pasy mieć kształt okrągły lub owalny kształt i średnicę 1 – 12 cm. Najczęściej sytuacja, średnica wrót przepukliny jest nie więcej niż 5 cm.

Częste przepukliny linea alba, znaleźć w różnych ilościach.

W początkowym stadium choroby może być przepuklinowego występ w grubości rozcięgna, bez wychodzenia poza nią, przy charakterystycznej objawów. Na tym etapie, wrót przepukliny, często przekazywane tylko tłuszcz, a dopiero po jakimś czasie – narządy jamy brzusznej.

Istnieje podpupochnie, przepuklina pępkowa i nadpupochnoy linea alba. Jeśli masz małe Linia biała leczenie przepukliny tworzyw sztucznych za pomocą lokalnych tkankach. Taka obróbka może być wykonywana w znieczuleniu miejscowym.

Duże i średnie przepukliny traktowane "nenatyazhnoy" gernioplastiki.Esli trzeba chirurgia, przepuklina linea alba utwardza ​​naszych lekarzy wykorzystaniem metody operacyjnej, w odpowiednim przypadku.

Bogate doświadczenie naszych specjalistów umożliwia wybór odpowiedniego leczenia przepukliny Linia biała, w zależności od stopnia nasilenia choroby.

Share →