Łonowych pryszcze. Przyczyny

Łonowych pryszcze. Przyczyny

Gdy jesteś absolutnie każda wysypka w okolicy łonowej i krocza należy natychmiast skontaktować się z ginekologiem lub dermatologa. Czasem nawet zwykłe wyglądające pryszcze na łonowej może wskazywać żadnej choroby, w tym chorób przenoszonych drogą płciową.

Przyczyny

1. po goleniu. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni zauważyć, że podrażnienie i pryszcze pojawiają się w okolicy łonowej po goleniu i depilacji. Poradnik proste.

Golenie — Procedura traumatyczne dla delikatnej skóry. Wraz z włosów usunąć część warstwy ochronnej skóry — naskórek, w wyniku skóry jest narażony na mechaniczne brzytwy stresu lub innych środków usuwania włosów, powodując obrażenia. W celu gojenia ran wycina przypływ krwi powodujący zaczerwienienie.

A jeśli rana zostać zainfekowany, nie uniknąć nieprzyjemnych podrażnień.

Wrażliwość skóry w tym obszarze jest inny dla każdej osoby, więc w niektórych pryszcze na łonowe rzadko, aw drugiej regularne. Oczywiście, aby całkowicie wyeliminować usuwanie włosów nie jest konieczne, można po prostu zastosować się do kilku zasad, które pomogą zminimalizować wygląd podrażnienia po goleniu:

  • Przed zabiegiem skóra powinna być parzona chrząstek i nawilżona, więc ponownie, że lepiej jest wziąć gorącą kąpiel lub prysznic;
  • ostry tylko wtedy, tępe golenie, musiał spędzić w jednym miejscu wiele razy, aby całkowicie usunąć włosy i jest bardzo bolesna. Najlepiej, włosy są usuwane po perogo maszyny;
  • nie zaniedbywać specjalnych aparatów.

    To żele i pianki do golenia, stają się one łatwiejsze w obróbce, podnoszenie włosów i maszyna przesuwa się lepiej. Wielu popełnia błąd używając mydła do tworzenia piany. Często chodzi z nim i podrażnienia;

  • golić w kierunku wzrostu włosów.

2. Powstawanie wrze. Pojawiają się na obszarach owłosienia, jak również pachwiny zwykle największy wzrost bakterii, wygląd czyraków nie jest wykluczone.

3. Brak higieny. Jest to logiczne, że nie-podstawowych zasad dziedzinie opieki pachwiny prowadzi do powstania dużej ilości bakterii. W konsekwencji, istnieje wyprysków na łonowym i innych podrażnień.

4. wszy łonowe. Ta choroba pasożytnicza, która powoduje wszy łonowe. Jedynym sposobem zakażenia — bliski kontakt z osobą zakażoną, przenosi się głównie poprzez kontakty seksualne. Pasożyt nie dłużej niż dwa milimetry jest, ma płaską ciała i pazury, aby utrzymać równowagę, żywi się krwią.

Ukąszenia bardzo swędzące, szczególnie w nocy, są czerwone plamy na włosach łonowych. Choroby nieprzyjemne, ale leczenie jest dużo trudności w nowoczesnej farmakologii jest wiele produktów do leczenia wszy łonowe.

5. Opryszczka narządów płciowych. Choroba przenoszona jest przez kontakt płciowy. W ciągu tygodnia po pryszcze infekcji łonowej w postaci małych pęcherzyków z wyraźnym treści. Stopniowo, pęcherzyki rozerwanie, produkowane wielu wrzody, które mogą łączą i tworzą wystarczająco dużą powierzchnię dotkniętych opryszczka. Choroba ma tendencję do rozprzestrzeniania się i podrażnienie wydaje się nie tylko w obszarze łonowym, ale również przechodzi do powierzchni błony śluzowej narządów płciowych.

Opryszczka w złym stanie jest bardzo niebezpieczne i może prowadzić do katastrofalnych skutków.

Tak więc, nie zawsze pryszcze łonowych jest podrażnienie nieszkodliwe, w przypadku zmian w charakterze podrażnienia i jej rozpowszechnienie jest niezbędne, aby skonsultować się z lekarzem.

Share →