Ludzie antykoncepcja - metody i techniki naszych babć

Ludzie antykoncepcja — metody i techniki naszych babć

Kwaśne środowisko

Przed stosunkiem, możesz użyć parę kropli cytryny. Muszą być krótko wkładany do pochwy.

Jest to możliwe do przeprowadzenia strzykawką kwas salicylowy, kwas octowy, kwas cytrynowy lub kwas borowy. Gdy jest to konieczne, aby dokładnie przemywa się całą wewnętrzną powierzchnię z co najmniej pięciu minut. Przepis jest bardzo prosty: do kwasu cytrynowego musi 2-5 gramów na litr wody, octu — dwie łyżki.

Przed stosunkiem może być wprowadzona do pochwy aspiryną. Utlenia również środowisko wewnętrzne.

Możesz także użyć kawałek mydła. Wszystkie prace na tej samej zasadzie — zasadowej zabija, bardziej precyzyjnie, spowalnia spermy.

Wszystko to jest, oczywiście, możliwe do wykonania. Ale nie za nic, że mamy napisane powyżej, a mianowicie, że sperma zostanie «zabity kwas». Te rodzaje antykoncepcji nie zapewniają całkowitej ochrony, bo po prostu spowolnić ruchliwość plemników. Tylko jeden z nich może być same "osiągać" Ostatecznym celem. Ale flory pochwy będzie dokładnie podzielone. A to, przy okazji, zagraża nie tylko dyskomfort, ale także chorób, takich jak bakteryjne zapalenie pochwy.

Choroba jest bardzo nieprzyjemne.

Inne wersje popularnego antykoncepcyjnego

Chcesz uciec się do miłości, ale bez dodatkowych "cierpkość"? Jest również możliwe. Istnieje popularne metody antykoncepcji, ale po stosunku płciowym. Oto niektóre z nich:

1. Najprostszym sposobem antykoncepcji folk — pozbyć się spermy z czystą wodą. Zrób dokładne i głębokie wody do płukania z wprowadzeniem irrigator do pochwy. Metoda ta jest mniej lub bardziej niezawodne, lecz nie w stu procentach.

2. Czy Bicze słabym roztworem nadmanganianu potasu. Jednak efekt ten jest bardzo słaba.

3. Niektórzy zalecają po stosunku pić napar z liści laurowych lub soku z surowych buraków. Lekarze uważają, ta metoda jest nieskuteczna. Następnie, z tym, że polepszy działanie przewodu pokarmowego.

4. skok natychmiast po seksie. Eksperci twierdzą jednak, że proces ten jest bardzo nieefektywne, ponieważ jest to po prostu niemożliwe "wystukać" sperma, bez względu na to, jak spróbować. Będą nadal prawdopodobne "target",

Ruchy plemników ze średnią prędkością 3 mm na minutę (linii w odległości 10 razy).

5. Innym "Przepis babci" — Hover nogi w musztarda po akcie miłości. A dzisiaj, w ogóle można użyć musztardę zamiast wasabi. Ten egzotyczny, nowoczesny.

Poza tym ciąża nie chroni.

Krótko mówiąc, wszystko "Babcine przepisy kulinarne" W takim przypadku, w antykoncepcji jest bardzo skuteczne. A jeśli nie absurdalne. Zalecane nadal zastosowanie do nowoczesnych środków antykoncepcyjnych.

Na szczęście dzisiaj jest więcej niż wystarczająco.

Share →