Mąka kukurydziana dieta

Mąka kukurydziana dieta

Węglowodany:

Kukurydziana jest jednym z najstarszych zbóż hodowanych przez człowieka. Około 10 000 lat temu, był używany jako pokarm przez rdzennych mieszkańców Ameryki Środkowej. Zapoznanie z tej rośliny po odkryciach Kolumba, Europejczycy odkryli ją wykorzystać i na ich stołach.

Obecnie obrót produktów z kukurydzy jest drugim po pszenicy.

Tak powszechna kukurydzianą dzięki szerokiemu wszechstronności zastosowania. W kuchni, często spotykany kukurydziana. Jeden z jego zalet jest zdolność do utrzymywania wartości witaminy obecnej w kolbach kukurydzy. Na przykład, mączka kukurydziana zawiera witaminy E M. RR.

D. A. C i B9. ale ich liczba i optymalne do stosowania w hiperwitaminozy. Od potasu minerały zawarte. sodu i magnezu. Korzyści obejmują kukurydziana swoje właściwości dietetyczne. Ponadto, zaleca się, niedokrwistość, zaburzenia wydzielania żółci, chorób naczyniowych, jako środek moczopędny.

Oczywiście, stopień wymaganej ekspozycji można regulować podczas oglądania ilość kukurydzy spożywane produktu.

W kuchni, obszar dystrybucji mąki kukurydzianej rośnie. Na przykład, ponieważ to sprawia, że ​​płatki kukurydziane stały się popularne i zdrowe śniadanie, a jeśli kupisz mąkę, mąkę, a następnie dom może być pieczony chleb kukurydziany lub ciastka, które są miłe do dywersyfikacji menu rano. Drobno mielona mąka jest używana dla bardziej bujne i delikatnych produktów spożywczych.

Share →