Maska do włosów z niebieskiej gliny

Maska do włosów z niebieskiej gliny

Tak jest glinka — blue tzw jego kolor. I jest do pielęgnacji włosów, jak maska ​​do włosów z niebieskiej gliny. Niebieski gliny — substancja wydobyta ze złóż na terenie Półwyspu Krymskiego, na głębokości 30-60 metrów pod ziemią. Dzięki głębokości niebieskiej gliny — jest bardzo czysty minerał. Kambru niebieski gliny zawiera około 50% krzemionki, co czyni go dobrym źródłem substancji do organizmu ludzkiego.

Ponadto, kompozycja zawiera niebieski gliny radu, krzemionkę, fosforan żelaza, azot, wapń, magnez, potas, — oraz w postaci, w której wszystkie te składniki są lepiej wchłaniane.

Istnieje wiele przepisów na skuteczne maski niebieskiej gliny, które na systematyczne stosowanie pomogą wzmocnić włosy, pozbyć się łupieżu i zapobiegają pojawianiu się jej z powrotem do włosów naturalny połysk. Maski te pomagają przywrócić strukturę włosów, pomaga włosom przewrócić się i pomóc im rosnąć szybciej.

Maska do wzrostu włosów:

Rozcieńczyć wodą do gęstości glinki cieczy Śmietana (1: 1). W razie potrzeby można dodać 1 łyżkę oleju łopianu lub oznacza każdy inny, który pomoże rosną włosy. Środki muszą być dokładnie wcierać we włosy, a następnie przykryć głowę z nakładką z polietylenu, a na nim — z ręcznikiem.

Posiada taką maskę niebieskiej gliny 20 minut.

Maska do wzmocnienia włosów:

Jedna łyżeczka niebieskiej gliny roztarto z taką samą ilością masła. Następnie dodać do pojazdu 1 żółtkiem i łyżeczką miodu. Zakończył pierwsza maska ​​jest wcierać włosów bliżej korzenia, a następnie rozłożone na jego całej długości. Przewodniczący całun, środki przytrzymaj 1-2 godzin. Następnie szef będzie musiał dobrze spłukać ciepłą wodą.

Za pomocą maski, a następnie 2 razy w tygodniu.

Maska do włosów zasilanie

Garstka niebieskiej gliny rozcieńczyć zimną wodą (zamiast wody, odpowiedniej do herbat ziołowych, na przykład — pokrzyw, stokrotek, i tak dalej. D). Następnie dodaje się do maskowania łyżkę oliwy z oliwek. Wszystko miesza się, aż będzie gładkie. Maska jest stosowany na skórę głowy i na włosy następnie przez całą jej długość.

Utrzymuj maskę na 30-40 minut. Następnie należy zmyć ciepłą wodą, używając trochę szamponu. Po tej procedurze będzie również dobre umieścić balsam lub odżywkę.

Maska odżywczo i kojąco:

Dla niej mieszać niebieski gliny, jogurt, miód i olej z awokado. Gotowy maskę nakłada się na włosy bliżej rdzenia, a następnie — w całej swojej długości. Utrzymuj maskę na 40 minut.

Następnie należy zmyć ciepłą wodą.

Share →