Medycyna materiał do szycia

Medycyna materiał do szycia

na zamówienie

Szew jest stosowany w zasadzie we wszystkich dziedzinach medycyny, gdzie istnieje wskazanie do pielęgnacji chirurgicznym zabiegu. Materiały do ​​zszywania są na bieżąco aktualizowane.

Vikram Plus antybakteryjny

Szew «Vikram Plus antybakteryjny» zawiera triklosan, szwy pooperacyjne rozpada zapobiega szkodliwych bakterii. Niniejszy materiał ma tendencję do rozpraszania szew dwa miesiące po zabiegu. Ta nieruchomość mu kopolimerów (glikolid (90%) i L-laktyd (10%).

Podczas pracy z materiałem szwów chirurgicznych «Vikram Plus antybakteryjne» rzadko spoiny zapalenie tkanek i włóknistej tkanki łącznej wrastanie występuje. Badania wykazały, że nawet całkowitemu przyswojeniu Szew ten jest całkowicie nieszkodliwe dla organizmu.

Ten antybakteryjny materiał do szycia, która jest wytwarzana przy użyciu unikalnej technologii, obsługuje pełny efekt absorpcji i hemostazy. «Serdzhisel» cenne i słynie skutecznych właściwości hemostazy. Jeśli włożysz kawałek materiału w ranie operacyjnej, a następnie rodzaj substancji amorficznej, brązowy — hematynowymi kwasu. Około pięć minut później przychodzi hemostazy.

Wyjątkowość szwem w to, że pokazuje na większość patogenów. Ponadto, «Serdzhisel» nie wymaga żadnych trudności w użyciu, nie przykleja się do powierzchni instrumentu chirurgicznego nałożony na każdym terenie, łatwe do cięcia, układania i kompaktowy odporny na kruszenie.

Gąbka jest działanie ściągające z żelatyny nie rozpuszcza się w wodzie, absorbujące efekt.

Ponadto urologii i okulistyki, szew jest używany w każdej operacji chirurgicznej w celu zablokowania naczyń włosowatych, żył, tętnic i krwawienie niewielkie. Zwłaszcza, gdy inne metody ewentualnych wskazań.

Ilość cieczy, która może wchłonąć «spongostan» przekracza nawet własnym ciężarem prawie czterdzieści razy. To rozwiązuje ten obiekt objawia się w pełni szew piątym tygodniu po zabiegu. Istnieją trzy rodzaje gąbki: standardowe, specjalne i gąbki filmu.

Szew «karprofen» to włókno syntetyczne. Łatwość przejścia przez samorassasivanie tkanek i minimalnej reakcji organizmu na stronie substancji przez dłuższy czas, aby to zrobić rzeczy niezbędne w chirurgii. Purpurowy kolor nici poprawia dokładność szwu dzięki dobrej widoczności pracy «wątków».

W odróżnieniu od innych nici monofilamentowe «karprofenu» słaby efekt na skórę, ponieważ elastyczna i bardzo łatwo odkształcany podczas przechodzenia przez tkanki. Szew ten jest przydatny do sieciowania szczególnie delikatne i piękne tkaniny.

Biologiczny klej Dermabond

Klej do skóry ma bardzo wysokie właściwości wiążące. Jego główną funkcją — tworząc warstwę ochronną, aby zapobiec kontaktowi z powierzchnią rany szkodliwych mikroorganizmów (zwłaszcza w fazie gojenia ran).

Miejscowe stosowanie kleju biologicznego (2-oktiltsianakrilatny) idealny do pracy na sali operacyjnej, aby stworzyć barierę wodoodporną powierzchnię podłogi z rany.

Korzystanie z tej wyjątkowej szew, pacjent będzie podjąć bolesne procesy przebieralnie i proces gojenia przebiega bez zapalenia.

Share →