Melon dżem

Melon dżem

Sposób przygotowania:

Melon obrać, usunąć nasiona i pokroić w dużą kubikami..Sahar zmieszanego z wodą, doprowadzić do wrzenia i gotować przez 10 minut. W gorącym syropem umieścić przygotowaną melona i gotować na małym ogniu przez 15 minut. Następnie otrzymaną masę ochłodzono i pozostawiono w zimnym miejscu przez 12 godzin.

Powtórz te same czynności 3-5.

To jest na stronie internetowej Receptiki.Pro, która zawsze znaleźć proste i smaczne przepisy kulinarne. co w naszej kolekcji zgromadził ogromną ilość na każdy gust.

Jeśli są Państwo zainteresowani w każdym konkretnym przepisie. Zawsze łatwo można go znaleźć za pomocą naszej wyszukiwarki serwisu. Wszystkie przepisy na proste i smaczne. Strony może nie mają wątpliwości, i spróbować zrobić każdą świąteczną potrawę lub codziennie.

Zwłaszcza na Wielkanoc mamy wielkanocne przepisy kulinarne. Nasze przepisy są proste i smaczne i można je gotować na piecu, w piekarniku, parowiec, mikrofalówka, ekspres do chleba i Multivarki .

Wszystkie recepty na stronie ze zdjęciem, ale inne niż to mamy krok po kroku receptur. Ciesz się rozrywką i smaczne dania.

Share →