Męskie narządy rozrodcze

Męskie narządy rozrodcze

Mężczyzna zewnętrzne narządy płciowe — Czy to penis i moszna .

Penis jest mieszanina gąbką i 2 jamistych. Usytuowany pomiędzy ciałem gąbczastym korpusem 2 i przechowywano w dolnej stronie penisa. Tradycyjnie, penisa można podzielić na korzenia, łodygi i głowy. Ciepła ciała ma wiele luk, które pod wpływem podniecenia wypełnionych krwią i montaż występuje.

Podczas erekcji penisa wzrost wielkości i wzrostu.

Penis jest pokryta cienką skórę, pełen lub pół skór głowy. To się nazywa napletka. Skóra przypomina akordeon i łatwo przemieszczać po uruchomieniu lub po wystąpieniu erekcji.

Chirurgiczne usunięcie napletka nazywa obrzezanie, a to sprawia, ze względów higienicznych, religijnych, najczęściej w dzieciństwie.

W mosznie są jądra, najądrza 2 i powrózka nasiennego niższych ligach. Mosznę jest podzielona na pół w środku przegrodą, z których każdy z segmentów umieszczone jedno jądro. Są umieszczone asymetrycznie zawsze jedna pod drugą.

Zewnętrznie powlekane moszny włosy korzystnie ma ciemniejszą skórę. Temperatura moszny jest niższa niż temperatura ciała ludzkiego, w celu utrzymania maksymalnej ruchliwości plemników.

Plemników jest wytwarzany w jądrach. Jaja zapewniają również wpis do krwi hormonów męskich.

Wewnętrzne męskie organy płciowe są prostata. b ulbouretralnaya żelaza. jądra. nasieniowodu. Zmienne pęcherzyki .

Gruczoł krokowy — narząd mięśniowo-gruczołowy. Położony nad pęcherzem i wydzielają płyn, który jest częścią nasienia.

Gruczoły opuszkowo-cewkowe — znajduje się w mięśniach krocza. Problem raka — do produkcji tajnej ścianę chroniącą cewki moczowej przed skutkami moczu.

Pęcherzyki nasienne i nasieniowód — są zaangażowane w wydaniu spermy. Po wystąpieniu wytrysk nasienia zawartości pęcherzyków mieszane nasieniowodów do wydzielania gruczołów prostaty i wyrzucone przez cewkę moczową.

Share →