Męskość - mity i rzeczywistość

Męskość — mity i rzeczywistość

Big, czy nie? To pytanie jest prawdopodobnie zapytał się każda osoba. Oczywiste jest, że opinia może być bardzo subiektywne.

Męskość — mity i rzeczywistość

Jak zmierzyć rozmiar godności?

Według metody medycznego potrzebuje do linii na górnej stronie punktu męskiego narządu i zmierzyć jego długość w stanie wzbudzonym na wierzchu głowy. Nieprawidłowo zmierzyć długość części dolnej. Do pomiaru długości penisa bez montażu, trzeba wyciągnąć element, który jest w stanie spokoju, o ile to możliwe.

Tak więc, celem medycznego punktu widzenia. Jest normalną długość rozmiar penisa w erekcji jest między 12-20 cm, mniejsze wielkości — mniej niż 10 cm (mikropenisa), oraz zwiększenie rozmiaru długości w montażu więcej niż 20, a według niektórych źródeł, więcej niż 23 cm.

Zazwyczaj podniósł, penis jest podwojona.

Zgodnie z medycznego punktu widzenia ma znaczenie tylko długość godność tylko w stanie wzbudzonym.

Co decyduje o wielkości męskości?

Obalają mit, że Rozmiar penisa zwiększa się od intensywnego życia seksualnego. To jest opinia i Hipokrates. Pisze, że wielkość penisa, gdy zawartość jest zmniejszona.

W istocie, natężenie aktywności seksualnej nie ma wpływu na wielkość męskiego członka. Żadne inne manipulacje tego rodzaju nie może zmienić dick człowieka.

Urolodzy Londyn potwierdzona pogląd, że długość prącia jest proporcjonalna do wielkości innych części korpusu wtykowego, zwłaszcza stopy. Badanie ponad stu mężczyzn w urologów Wielkiej Brytanii wykazały, że nie ma żadnego związku z rozmiarem buta i rozmiar męskości. Ponadto, nie ma bezpośredniej zależności od wzrostu lub w masie, a długość nosa, etc. Jedyną rzeczą, która może mieć wpływ na wielkość męskości — a genetyczne czynniki.

Ponadto wielkość męskich narzędzi zależy przez jednoczesne włączenie i właściwej równowagi męskiego hormonu w tworzeniu męskich narządów płciowych. Najważniejszym i decydującym czynnikiem — poziom hormonu — testosteronu. To z produkcji zależy głównie od wielkości i kształtu poszczególnych męskich narządów płciowych zewnętrznych.

Więcej męskość w czerni. Średnia wielkość penis wynosi 1-2 cm wyższa niż białych.

Co wpływa na wielkość męskości?

Interesujące jest to, aby wiedzieć, że niewystarczająca wielkość męskiego organu może mieć wpływ na zdrowie ludzi.

W rzeczywistości, wielkość penisa jest odbiciem reprodukcyjnego i hormonalny systemów. Po tym wszystkim, penis ma małe rozmiary sugeruje niskiego poziomu testosteronu, które oprócz tego, że opóźnia wzrost tkanek penisa, ale także może doprowadzić do niepłodności związanej z redukcyjnej, a następnie do zatrzymania produkcji męskich komórkach zarodkowych.

Ponadto niski poziom testosteronu może powodować problemy z montażem, zarówno psychologiczne i pochodzenia organicznego.

Oczywiste jest, że dla człowieka wielkość wieku męskiego jest bardzo ważne. Świetne «narzędzie» staje się przedmiotem dumy, to budzi we własnych oczach. Podczas gdy dziewczyny pokazać siebie rozmiaru swoich piersi, mężczyźni są mierzone przez ich «instrumentów».

A co z tymi ludźmi, że natura nie zrobić hojny dar? Nie będą mogli poczuć prawdziwe, pełnoprawnym mężczyzn?

Męskość — widok kobiet

Oczywiście, tego rodzaju wskaźnik siły seksualnego mężczyzn są kobiety. Zakres, w jakim osoba jest w stanie zbliżyć się do kobiety, żeby ją zadowolić i określa jego męską «siły».

Wybacz mi, niektóre wielkości mężczyźni penis naprawdę sprawa. Może nie tak duże, jak to jest zapisane z właścicielami godności dużej wielkości.

Natura jest bardzo mądra. «Dla każdego produktu jest kupiec», mówi stare przysłowie. Rzeczywiście, wprowadzić wymiary pochwy u kobiet też są różne. Dlatego bardzo ważne jest, że mężczyzna i kobieta zbliżały się do siebie.

Big Penis penetrujące pochwa jest małe, może nie tylko zranić kobiety, ale także do wprowadzenia jej szkodę. Które mogą ponadto powodować zapalenie lub erozji.

Wyciągając wnioski z powyżej, można powiedzieć, że to jest ważne dla kobiet w rozmiarze męskości, więc wiąże się ją z męskiej siły i mocy. ale nie dla wszystkich rozmiarów jest najważniejsza. Prawo jest twierdzenie, że w osiąganiu satysfakcji seksualnej odgrywa ważną rolę nie rozmiar penisa i zdolność do jej użyć.

W celu umożliwienia kobietom osiągnąć orgazm, człowiek nie musi koniecznie mieć duży pistolet, powinien on być w stanie kontrolować wytrysk (ejakulacja).

Większość kobiet nie kłamie, że aby uzyskać przyjemność z seksu potrzebują gry wstępnej. Pocałunki, pieszczoty, komplementy … kobieta potrzebuje czuć się pożądane i sexy.

Ale, oczywiście, nie musi mieć dużej wieku męskiego.

I muszę powiedzieć, że nerwy, które mogą spowodować podniecenie u kobiet są bardzo blisko wejścia do pochwy, aby uzyskać przyjemność seksualna może być, niezależnie od wielkości męskiego organu.

Dlatego też, nawet jeśli rozmiar penisa nie jest tak wielki, jak chcesz, możesz nadal cieszyć wielki sukces z kobietami. Co ważne, jak wiele kobiet twierdzi, że był dobrym człowiekiem …

Share →