Migrena Leczenie w domu

Migrena Leczenie w domu

Co jest charakterystyczne

Migrena charakteryzuje napadowego bólu po jednej stronie głowy, często w zakresie czołowo-skroniowe. Podczas ataków zaobserwowano zwiększone wydzielanie śliny, nudności, wymioty.

Pomiędzy atakami jest przydatne do podjęcia soki, napary, wywary, herbaty

Sok z marchwi

Drink 100 ml, 2 razy dziennie 30 minut przed posiłkiem dla zapobiegania atakom.

Drink 100 ml 2 razy dziennie na 20 minut przed jedzeniem. Pobudza wydzielanie produktów przemiany materii w organizmie, zwłaszcza po atakach z głowy.

Napar: 2 g świeżych kłączy zalać 200 ml schłodzonej przegotowanej wody, pozostawić na 03:00, szczepu i pić 1 łyżkę. łyżka 2 razy dziennie na bóle głowy. Pokazano na migrenę z niskim ciśnieniem krwi.

Rosół: 2 łyżki. Kora łyżkę zalać 400 ml wrzącej wody, ogrzewa się w łaźni wodnej przez 30 minut, nalegać 15 minut, odcedzić. Pić 1 łyżka. łyżeczka 3-4 razy dziennie. Bulion wskazany migreny płynących z wysokim ciśnieniem krwi.

pić 1/3 szklanki 3 razy dziennie. Czy środki zaopatrzenia układu nerwowego.

Leczenie miodem

Aby pozbyć się migreny mogą być spożywane codziennie podczas posiłku 1 łyżeczka. Miodu 1 łyżeczka. Ocet.

Napar z ziół z miodu i mleczka pszczelego

Przygotuj podatku: 30 g nasion kopru, 20 g kwiatu lipy, serca, 20 g ziela Melissa officinalis, 15 g kwiatostan Tansy, 15 g trawy koniczyny leczniczego.

2 łyżki. łyżki suszonych mielonego kolekcji wypełnić termos 0,5 litra wrzącej wody, 1-1,5 godziny, drenażu. Drink 100 ml 3-4 razy dziennie, dodając miód smak.

W tym samym czasie stosowania leku «Apilak»

1-2 tabletki pod język, utrzymując w ustach aż do całkowitego rozpuszczenia.

Napar z trawy i pyłki

Przygotowanie: 20 g podatku korzeń kozłka lekarskiego i nasion kopru, 15 g kwiatostany z wrotyczu, kwiat lipy, melisy i trawy Repeshko.

2 łyżki. łyżki posiekanej suchą mieszanką zalać w termosie 0,5 litra wrzącej wody, 1-1,5 godziny, przecedzić i pić 2/3 szklanki 3 razy dziennie.

Jednocześnie podejmuje 0,5-1 godzin. Pyłek łyżka.

Oto przepis starożytnych leki na migrenę. Polecam go każdemu, kto przemawia do mnie z tym problemem.

Progretsya dobra kąpiel i umyć go prostą głowę mydła. Następnie wysusz włosy i rozmaz szef krajowego tłuszcz z kurczaka. Musimy dołożyć wszelkich tłuszczu, a nawet kawałki rozkłada, że ​​dotyka skóry głowy.

Następnie trzeba pokryć głowy z tworzywa sztucznego z wełny okład (ale nie pióro) chusteczką. Idąc do łóżka, a rano znów mnie głowa mydło umyć.

Primrose jest bardzo skutecznym środkiem

Z przewlekłymi migreny można przezwyciężyć jedynie przez pierwiosnka. A jeśli jesteś szaleńczo wcześniej cierpiał na bóle i zawroty głowy, i nic nie przynosi ulgę, spróbuj pierwiosnka. Jesteś pewien, że to pomoże!

W leczeniu bólów głowy i migreny konieczne kwiat pierwiosnka. 25 g kwiatów napar 200 ml wrzącej wody i pozostawić na pół godziny. Następnie przesączono i trzy razy na 100 ml na dzień.

Sześć tygodni regularnego stosowania, można zmniejszyć ataki migreny do minimum. Mają je w ogóle.

Wideo w leczeniu migreny

Chory — jest dość proste, ale lekarstwa — często o wiele bardziej skomplikowana. Tutaj, na mojej stronie internetowej, patrzymy na odzysku. Przeczytaj moje publikacje popularne receptur i metod leczenia i dostać się bezpośrednio do swojej skrzynki e-mail. Nazywam Zachar O. Zhuravlev, że poborca ​​ludowych metod leczenia, mieszka w miejscowości Ob region błogosławionego z nieskażoną przyrodą. Mam coś do podzielenia się z wami i mieć coś, aby pomóc.

Wystarczy wpisać w subskrypcji formularza e-mail, a otrzymasz wszystkie mój nowy rekord.

Share →