Minispódniczki: minimalizm doskonałości

Minispódniczki: minimalizm doskonałości

Odzież tworzy prawdziwie kobiecy i seksowny wizerunek, sprawia, że ​​ludzie zawrócić po Ciebie i dodaje magiczny urok. Że po minimalistycznej mody, coraz krótsze, a w rękach projektantów, cierpi z powodu różnych zmian projektowych. Co czytać w ekskluzywnych kręgach iw różnych niejasnych grup młodzieżowych?

Tylko jedno magiczne słowo może prowadzić do zachwyci każdą dziewczynkę. spódnica mini.

Oficjalnie powstała Angielka Mary jest minispódniczki i Francuz Quant André Courreges. Jednak w ich własnych słów, mini-spódniczki nie są tworzone, że nie mają żadnych innych projektantów i dziewczyny na ulicach i. Czas. Czy razem zdecydował, że nadszedł czas, dziewczyny otwierają swoje nogi, aby krótsze spódnice i wyzwalające. Pod koniec lat 60-tych ubiegłego wieku moda na mini dosłownie ogarnął cały świat. Istnieje legenda, że ​​kiedy André Courreges dał publiczny pokaz nowej kolekcji mini-spódniczki na Broadwayu (Nowy Jork), «wszystkie samochody zatrzymane, ponieważ kierowcy nie mógł oderwać oczu od tych modeli, a główny news w wiadomościach wieczornych było to wydarzenie» ,

Jednak aby «zatrzymać nie może oderwać wszystkie samochody» i sterowniki do oczu, należy wiedzieć 2 rzeczy. Jest to przede wszystkim — że są teraz w modzie i stylu mini spódnica jest właśnie dla Ciebie.

Dobra sprzedawca pomoże Ci wybrać dokładnie taki model mini-spódniczki, które będą idealne do siedzenia go na rysunku. Ale, niestety, nie wszyscy sprzedawcy są tak dobrze zorientowani w zawiłościach figur, więc podaję kilka wskazówek, co mini wybrać ciebie.

 • Nie każdy długości mini spódniczka każda dziewczyna pasuje. Aby określić swoją optymalną długość, trzeba zrezygnować — gdzie palce końcowe, musi się skończyć i mini spódnicy (nie wyższe!).

 • Jeśli masz świetne nogi, podkreślają swoje mini-spódniczkę w stylu 1960 roku.
 • Ponadto, sama spódnica w stylu lat 60-tych trafi do tych, którzy wyrazili talii cicho.

  Będzie to «przesunąć» na udach, z naciskiem na nich, a nie w pasie.

 • Właściciele będą wąskie biodra mocno mini.
 • Ale ci, których sylwetki uzupełniają szerokie biodra, przejdź wybuchały spódnice lub obszerną «a la Tutu».
 • Atletyczna budowa ciała dziewcząt z szczęście — nadaje się do niemal każdego rodzaju mini-spódniczki, więc mini podkreśli tylko swojej przynależności do sportu.
 • Jeśli chodzi o trendy w modzie, dziś bardziej niż kiedykolwiek, możemy śmiało stwierdzić, że «wszystko jest nowe — dawno zapomniane stare». W sposób, który, od którego wszystko się zaczęło — z lat sześćdziesiątych. Yubki- «kredki» na równi z «latające balet tutus» wypełniona niemal wszystkie butiki.

  Ale zostawmy monotonię i banalność na długie i miedzianych spódnice. Mini bardzo różne: w spódnicy mini mody niezwykły krój, ciekawych szczegółów, nowe struktury tkanki. Ale zwracać uwagę, wybierając spódnicę: chusta mini tak popularne, 5 lat temu, dawno wyszły z mody.

  Ta sama historia z aksamitu. Mod jest teraz klasyczny, ale z «Twist» nietypowym akcesorium lub szmatką. Trend w modzie — to niezwykłe mini-spódniczki: z nietypowych wykończeń, szczegóły, ciekawy krój i kolor.

  Jest to możliwe i normalne spódnica mini, aby włączyć do rzeczywistych z wykorzystaniem ciekawych kombinacji. Na przykład, może to być mały mini spódniczka z lekkim krótszą sukienkę i ogromne torby i okulary lub mini spódnica + mini kurtka + długiej koszuli z torby w stylu retro. Wąskie lub lekko wybuchają mini powinny być noszone z płaszczem do pasa.

  «Tutus» z mocno dopasowane, podkreślające figurę skrót bluzki i wąskie kurtki stworzyć sylwetkę baletnicy.

  Spójrz spektakularny spódnica w połączeniu z kilku rodzajów tkanin, takich jak aksamit, wełna, lub plaschёvogo naśladuje materiału skóry i dla bardziej eleganckich modeli — satyna z tafty gipiury. Również hit tego sezonu — zastosowanie złotej i srebrnej nici w strukturze tkanki, jak i spódnice z akcesoriami w kolorze «metalik».

  Również ważne jest wybór wielkości. Wielkim błędem wiele dziewcząt, że spódnica jest konieczne do podjęcia jeden rozmiar mniejszy. Pamiętaj, że nie jest to dżinsy, które ostatecznie odcinek spódnica, zwłaszcza małe, ma zupełnie inną strukturę. Po pierwsze, zbyt mocno ciągnie spódnicę żołądka zakłóca naturalny obieg.

  Po drugie, ta spódnica wygląda estetycznie brzydki, ze zwisających strony pasa. I po trzecie, podczas spaceru będzie przesuwać się do pasa, i trzeba stale wyprostować.

  Mini przeszedł wiele zmian, chcąc być bardziej oryginalne, które w końcu przyszedł do logicznego wniosku = początek «. Wszystko genialne — po prostu» Rzeczywiście, taka genialna rzecz, jako mini-spódniczkę, znowu dyktuje modę od jego urodzenia — prostota.

  Spódnica mini, chyba jeden z najbardziej «kontrowersyjnych» przedmiotów szafa. Podczas swojego krótkiego życia na pozór, że jest krytykowany, tak wielu, którzy nie podejmują nawet Moda damska spodnie na początku jego urodzin. A jednak nadal jest w modzie, wypełnienie szafy coraz więcej dziewcząt.

  Share →