Mój strój. Jak się ubierać stylowo?

Mój strój. Jak się ubierać stylowo?

Są ludzie z wrodzonym wyczuciem stylu. Oni mają być podziwiany, należy brać przykład. Tu jednak nie jest konieczne zazdrości. Poczucie stylu może się nauczyć!

Jak się ubierać stylowo. Pięć wskazówek, które pomogą Ci wybrać niepowtarzalny styl ubioru.

1. Szukamy swoim stylu metody autohipnozy

Jako osoba dowiaduje się, że ma poczucie stylu? Zgodnie z cechą problemów. Na przykład, może on wybrać do przechowywania odzieży.

Wątpliwości, myśleć długo skupia się na opinii innych, a potem jeszcze przechodzi zakupu.

Często niezadowoleni z ich wyglądem i uważa, że ​​jego część niepowodzeń życiowych związanych z nim. Długo nie mogą się zdecydować w co się ubrać, a często myślą, co w ogóle nosić nic. Z tym wszystkim złym nastroju, obniżenie poczucia własnej wartości, i znowu wszystko idzie w kółko.

Jak się ubierać stylowo? Wybierz jeden lub dwa sytuacja win-win ubrania i przekonać się, że wszystko, że jesteś dobry, «Wiem, co mówię», «Wiem, jak zrobić dobre wrażenie.» Będziesz czuć się bardziej pewni siebie, że już będzie duży plus na swój wygląd.

Ponadto nasz pogląd siebie bardzo przyczyniają się do powstawania określonej jakości. Ta dobrze znana metoda. Wyobraź sobie idealny — jak chcesz być. I to jest na głównym zdjęciu orientacyjny: należy pamiętać i często starają się na siebie.

Po tym wszystkim, chcesz stworzyć swój własny styl. Jak się ubierać stylowo Ja? Skupiając się tylko na ich jakość i pragnienia.

2. Znajdź swój styl kąpieli

Pamiętam, jak w filmie «Pretty Woman» charakter ewoluował od dziewczyny znikaj gumę na krawędzi szkła, w stylowej damy? Spędziła cały dzień w sklepie odzieżowym z stylistka, to słuchała rad, jak zachować się w społeczeństwie, i starał jak najwięcej, aby im sprostać.

Jest to metoda zanurzenia — kiedy rzucić wszystkie siły na rozwiązanie problemu. Dla płci pięknej do siły wrażliwości jest bardzo dobrze nadaje. Umów się od czasu do czasu takiego stylu szkolenia i piękna.

3. Szukamy swoim stylu ubioru, obserwując

Styl powinien być unikalny. Ale może uczyć się i przykłady. Po tym wszystkim, artyści odkrywają arcydzieła przeszłości, przed utworzeniem coś własnego.

Przez cały czas, i nie było kobiet uznanych ikony stylu. Przeczytaj o nich, zobaczyć zdjęcia i filmy z ich udziałem.

Uważaj na dobrych przykładach i otaczającej rzeczywistości. Nie jest konieczne, oczywiście, po prostu skopiować wygląd swojego idola. Najważniejsze — aby być w odpowiednim środowisku.

4. Szukaj według stylu gry

Na liście najbardziej stylowych pań często aktorką. Czy uważasz, że tylko dlatego, że są zawsze w zasięgu wzroku? Nie, bo wiedzą lepiej niż ktokolwiek inny, co «pokazać», doskonale opanował sztukę tworzenia obrazu.

Kilka lekcje aktorstwa i nie przeszkadzać. Tworzenie obrazu z miłości dziś dziewczynę, która dosłownie rozpada się ze wzruszenia. Czy myślisz, że ona będzie ubrany?

Jak rozmawiać? Zachowuj się tak co najmniej kilka godzin, aż się nudzić.

Obrazy, oczywiście, mogą różnić się od udanego biznesu kobieta na dziewczyna-hippie. Bądź gotowy na zmiany. Nie zapomnij — znaleźć drogę — proces twórczy.

Wszakże każdy element ubrania, makijaż każdy szczegół, każdy szczegół w zachowaniu powinniśmy czuć się sam. Jedynym sposobem, aby go zrozumieć, to moja lub kopalni.

Zrób coś «, nie próbując ich» — tak po prostu podążać za modą. Harmonijny sposób, aby nie stwarzać. Styl — jest to, co przynosi przyjemność.

5. Szukamy stylu przez magazyn pod poduszką

Edukacja w sen jest często krytykowany, i wielu naukowców uważa, szarlatanerii. Kobieta aktywność mózgu podczas snu spada tylko o 10%. Tak więc, jeśli przed snem można myśleć o ich wygląd i przejrzeć czasopisma o modzie, możliwe jest, że rano będzie wiedział dokładnie jak się ubierać.

Również oglądać logi użytecznych z innego punktu widzenia. Powodują one u kobiet, pozytywne emocje, wzbudzanie poczucia spokoju i zaufania, jest relaks. To też będzie pracować dla Ciebie i Twojego stylu.

Share →