MK.Buket Cukierki CHERRY

MK.Buket Cukierki CHERRY

Bardzo często musimy dać cukierka na święta, urodziny, lub jako dziękuję i prawie zawsze banalne pudełko czekoladek ze sklepu. I choć byłoby pożądane, że dar był zadowolony, ale niestety pudełko czekoladek w naszych czasach ma nikt nie będzie zaskoczony. W tej klasie mistrzowskiej, pokażę jak zrobić Bukiet z cukierków " CHERRY" która nie tylko zachwyci i zadziwić odbiorcę tego daru. ale mogę sobie wyobrazić, że byłoby szkoda go nawet jeść i wierzę, wrażenia z tego Bukiet z cukierków jest znacznie większe niż w przypadku zwykłej czekoladek.

I tak, aby Bukiet z cukierków " CHERRY " potrzebujemy:

cukierki pożądane okrągły kształt 180 sztuk, czerwony przewód Film polysilk jest cienka, bordowy organza 50cm, tekturę zielony, kwiatowy oaza dla suszonych kwiatów, wstążki i koralików TEIP.

Weź cegły oazy i pokroić na 3 równe części. cut to bardzo proste i prawda będzie mnóstwo śmieci więc gotovi.Zatem tych kostek i prostokąty mają kulki.

Piłki obsługiwać budowę bar papierem ściernym, aby uzyskać płaską powierzchnię. Następnie musimy drutu aluminiowego. Zgiąć w sposób pokazany na zdjęciu.

I to przebija naszą piłkę z oazy. z drugiej piłki zrobić to samo. Teraz te kulki zawinąć w folię polysilk.

Dokręcić wszystkie przewody, a następnie zapłacić TEIP taśmę.

Każdy film polysilk cukierki wynagrodzenie i trzymać się wykałaczką.

Następnie wyciąć kółka organzy i zrobienia takiego Funtikov wokół każdego cukierków.

Po wszystkich cukierków gotowi skrócić o połowę długości wykałaczki i trzymać się naszej fundacji dla wiśni. Pierwszy kawałek cukierki w środku, a następnie ilość słodyczy całym pierwszym cukierków.

Następnie kilka słodycze, itp Mamy wykonać tę procedurę z drugim wiśni. Wiśnia jest jedną z 90 sztuk cukierków.

Pozwól nam wychodzi. Wytnij dwa liści zygzak nożyczki i uzupełnić liści tutaj w ten sposób. dobre miejsce, aby wyprostować tak krotnie paski na arkuszu, a staje się bardziej jak prawdziwe.

Następnie przyklej przewód kwiatowe na środku płyty i zrobić tak, aby nie było widać.

Urządzenia owijania wąski pasek gofr.bumagi. Następnie chwycić podpaska cięcie go na dwa trójkąty, a zakrzywia dolnej jednej trójkąta, jak pokazano na zdjęciu.

Następnie narysuj trójkąt wokół nasady ogona. Z gofr.bumagi wyciąć prostokąt smaruje się klejem dolną cieplną i kleju do dołu naszych czereśni. następnie nasmarować białego kleju i przyklej bok nich razem.

Po tym rysować ogony wiśni paskiem gofr.bumagi. Dwie góry ogon zwijają się razem i dodać dwa liście.

Reszta ogona Wirówka gofr.bumagoy krawędzi kotwienia kleju tak, że nie rozpuszcza się.

W górnej części ogona jeszcze raz przejść teyp.lentoy był nieco inny kolor, na ogonach i pozostawia klej małych kulek.

Teraz musimy zrobić babkę. Aby to zrobić, zapinany na najszerszej strony szablonu podwójnej warstwy muszką, jak to jest tutaj. Na drucie umieścić na jednej kulki.

Następnie podłącz dwa przewody razem końcówki i ubierać je w postaci kulek, które powinny być długi ogon babcia. Weź duży paciorek i hakiem przeciągane przez się naszym dziobem.

To jak gdyby okazało się. Następnie przez zgrubienie rozciąga się z obu stron w kierunku do siebie zakończenia przewodu.

Napina i jak umieścić na czubku kulki na nim będzie oczy ważki.

Ponownie przedłużyć przewód przez koralików i zamocować końce drutu więc nie rozkwitły. Wszystko gotowe babcia.

Klej do ogona wiśni w tym miejscu, które lubisz najbardziej.

Tu i gotowy nasz wiśni lub czereśni, jak chcesz. Wygląda całkiem ładne i oryginalne.

Możemy się tylko spakować i krawat piękny łuk na prezent i można być szczęśliwym, aby dać. Twój dar będzie bardzo oryginalny, ponieważ to sami i to wzrosła tylko jego wartość. To wszystko skończyło innego mistrza klasy na co Bukiet z cukierków. Mam nadzieję, że podoba Ci się to przydać.

Subskrybuj, a wszystkie pomysły autora i ekskluzywne lekcje mistrzowskie otrzymują najpierw na e-mail: Twój e-mail

Share →