Moda dla kobiet z nadwagą zdjęcia

Moda dla kobiet z nadwagą zdjęcia

Ocena użytkowników: / 0

Gr8!

Moda moda dla większych kobiet 2011 oferuje teraz kobietom bardzo duży wybór sylwetki, stylów i mód w odzieży. Można spokojnie powiedzieć, że prawie wszystko, co jest modne dla chudych kobiet jest idealny także dla puszystych kobiet.

Teraz będzie kompletna — to nie ma być znany. Ponieważ moda dla większych kobiet 2011 bardziej niż kiedykolwiek odzwierciedla ogólny trend w modzie.

Spójrzcie na zdjęcie, a zobaczysz, że wszystko, co pokazano na zdjęciu mogą być noszone w sposób bezpieczny i cienkie kobiet.

Zgodnie z normą, gdy rządził, moda dla większych kobiet powinny krzyżować się: kolan i powyżej linii poziomej, dekoltu i ramion otwartych, jasne kolory, warstwy w garnitury i szerokie spódnice.

Ale paradoksalnie teraz rozliczane wyrok był mylący.

Widzimy, że sukienki mogą być pełne i jasne i warstwowa — ta technika jest wizualnie «czyści» kobiet do dziesięciu lub więcej funtów i zamienia ją w lekkim leśnej nimfy.

Suknie dla większych kobiet. ma długość nad kolana, poszerzane w spódnicę, otwarte ramiona, duże zdjęcie — krótko mówiąc, wszystko, co wcześniej były uważane za zły smak, aby zakończyć, w rzeczywistości, aby nam japoński postać.

A kiedy są bardzo bliskie nosić legginsy polowania lub dżiny, nie trzymaj się, ale pamiętaj, główną zasadę proporcji, gdy dno uściski, góry powinny mieć możliwość swobodnego i kończąc na biodrach.

Najważniejsze — kochać siebie za to kim jesteś i nie musisz kupować 2 rozmiary mniejsze ubrania. Zwiększy to tylko w oczach swoich formach i dać obraz absurdalny pogląd.

Odzież jest zakupiony przez rozmiar, ukryć swoje nadmierne w oczach społeczeństwa, funtów. I wierzę, po dziś moda dla większych kobiet i nasze zalecenia, znajdziesz znacznie więcej podziwu spojrzenia mężczyzn, niż swojej «normalnej» dziewczyny.

Share →