Moda Odzież męska jesień-zima 2014-2015

Moda Odzież męska jesień-zima 2014-2015

Dziś, coraz więcej mężczyzn słuchać trendów światowych trendów mody. Na szczęście, moda męska jest znacznie różni się od kobiet jego praktyczność i użyteczność. Śledź tego moda jest zabawą.

Zobaczmy, co jest ważne w tym sezonie jesień-zima 2014-15?

Trendy mody dyktują wiodących marek, które nie są, chyba nie tajemnica, nikogo. Dolce & Gabbana, Calvin Klein, Aleksander McQueen i wiele innych gwiazd są znane nazwy, nawet do ludzi, z dala od mody. Fashion w większości domów mody wykazały, że byłoby modne nosić w tym sezonie.

Moda Trendy jesień-zima 2014-15 w odzieży męskiej

Różnorodność kształtów i stylów, kolorów i materiałów wykorzystywane przez projektantów, pozwoli każdy człowiek w tym sezonie, aby wybrać opcję najbardziej odpowiedniego ubrania, nie tylko stylowe, ale również komfortowe. Głównym trendem tego sezonu można uznać walkę z konserwatyzmem. Jednak to nie przechodzi w skandaliczne.

W arsenale projektantów wystarczające środki, aby osiągnąć ten cel — popularnym rozwiązaniem było połączenie. Połączenie różnych kolorów i faktury materiałów, mieszanina stylów, nietypowych elementów odzieży, akcesoriów, elementów graficznych. Wśród najbardziej popularnych można wyróżnić materiały skóra, tweed, wełna tkaniny denim.

Poszczególne części ubrania samodzielnie satyna odzieży wierzchniej — futerko.

Paleta kolorów jest tendencja — wykorzystanie jasne, nasycone kolory, w tym tych, które są uważane za typowe dla kobiet: fioletowy, pomarańczowy, jasnych odcieniach zieleni i oczywiście różowy. Jednak tradycyjnie popularne są te kolory stosowane we wszystkich stylach, takich jak niebieski — stała się dobrą alternatywą dla czarnym, brązowym, czarnym, khaki, bordo i czerwieni, beżu. Nie ustępuje popularnym niebieskim klasycznej bieli.

Połączenie kolorów widzianych w połączonych koszule i swetry, ale w doborze ubrań — wciąż popularne połączenie klasyki i buty, kurtki i golfy. Jednym słowem — przypadkowy .

Główne style są klasyczne z nastawienia w stylu retro, wojskowych, wiecznie popularnych mężczyzn, oczywiście sportowym. Wizualizować wszystkie różnorodność oferowanych przez projektanta mody opcji, będzie realizowany przez głównych kategorii odzieży męskiej.

Odzież dla mężczyzn na jesień

Shirt. Klasyczna koszula z kołnierzykiem koszula z kołnierzykiem — rack, z zapachem, z kieszeniami, kurtka w stylu militarnym. Paleta kolorów jest reprezentowana w większości białe.

Popularne materiały przezroczyste, koszule z akcentami graficznymi w postaci wzorów różnych przedmiotów. Design z eleganckiej powściągliwości. Pozostają w modzie koszule — polo.

Popularny w zastępstwie koszulki turtleneck oraz koszule z kombinacji swetry, kardigany, topy.

Kostiumy. W sposób obcisły model monochromatyczny tkaniny. Trzyczęściowe garnitury nie straciły znaczenie w tym sezonie.

Model w stylu retro — na przykład kostiumy w klatce. Projektanci udało się utrzymać klasycznej elegancji garnitur męski, tworząc prawdziwie oryginalny i elegancki wzór.

Spodnie popularne wąski krój.

Akcesoria przedstawiony kolorem długo szalik lub w klatce, długi, wąski czarny krawat, pojemna torba («torba listonosza» popularny). Modny w tym sezonie będzie pas.

Obuwie. W jesienne buty efekt popularny «Flora-antyk» — buty pokryte jasnymi plamami z pomocą prostych dwuwarstwowych leczenia skóry, gdzie górna warstwa ciemna, na dole — Jasne. Trampki, jak wspomniano powyżej, modne jest łączenie z odzieżą klasycznych — płaszcze i kurtki.

Odzież dla kobiet w okresie zimowym

Zima nie wnosi nic nowego. W ogóle, trendy mody na świecie są takie same. Odpowiednią kategorię w przyszłym sezonie jest, oczywiście, Odzież wierzchnia. Oto klasyczny żakiet jest izolowany i demi, i są wykonane z lekkich materiałów. Zwykle długość — do kolan lub nieco wyższa.

Nadal popularne płaszcze — kurtki. Ponownie, jak w przypadku z kostiumami, popularnych modeli w stylu 30-tych — Płaszcz klatka, jak również ściśle przylegające, płaszcze, płaszcz w stylu wojskowym.

Kurtki i nadal zadowolić różnorodne już popularnych rodzajów — pozostają odpowiednie kamizelki, kurtki bombowe, model w sporcie, Kurtki w stylu militari, płaszcze. Nie przekazał ich kurtki pozycje rowerzystę, jednak nieoczekiwane rozwiązania przedstawione tutaj w pełni odzwierciedlać ogólne trendy sezonu: kurtki skórzane, a nie czarny kolor matowy wykonane ze skóry, w tym biały.

Sklep odzieżowy mężczyzna internetowego

Szalony rytm życia w Moskwie, nie zawsze jest to możliwe dla mężczyzn do spędzenia czasu zakupy, montażu, długie poszukiwania odzieży i akcesoriów. W takiej sytuacji ułatwia życie i pomaga przemysłowi sklepów internetowych.

Katalogi OTTO oferuje swoim czytelnikom najnowsze trendy światowe i odzież wiodącym świecie mody. Miejsce, właściwe nawigacji pomoże zaoszczędzić czas i wysiłek i wybrać najbardziej dogodne i odpowiednie dla każdego męskiej garderoby, w pełni oddaje jego charakter, status społeczny, poglądy i styl życia.

Różnorodność stylów, kolorów i walce z konserwatyzmu — główne trendy na sezon jesień-zima 2014-2015

Share →