Moda trampki i buty dla wiosna-lato 2014

Moda trampki i buty dla wiosna-lato 2014

Na początku tego roku, Chanel i Dior ustawić dźwięk modne trendy obuwia — Karl Lagerfeld i Raf Simons podwyższyć swoje modele w wysokich butach mody, więc oznaczając główny trend lata. Sprawdzić, że jest modne buty sportowe do noszenia na wiosnę-lato 2014.

W tym roku, po raz pierwszy, buty do biegania i trampki znacznie przesunięta buty w rankingu modnego obuwia. Modele sportowe wykroczyły poza siłownie i parków, a podbił świat jako szczegółowo mody codziennej, a nawet wieczornych zdjęć.

Na wybiegu projektanci wykazali, że buty są nie tylko wygodne, ale również jasne, stylowe i łączyć z ubraniami.

Tommy Hilfiger, DKNY, DKNY, Kenzo

Fashion Model buty sportowe tej wiosny nie są przydzielane specjalne skandaliczne, i połączyć najlepsze elementy klasyczne trampki. Wysoka platforma klina jedynym i masywne — jedyną rzeczą, która odróżnia nową generację trampki.

Rick Owens, Jean Paul Gaultier, Marc By Marc Jacobs Marc Jacobs, Célinia

Trampki, tenisówki i moda Śpioch charakteryzują się wszechstronnością i sprawnych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niewątpliwą zaletą tych wygodnych modeli, które wykraczają one dobrze z dżinsy i sundresses lekkich i spódnice.

Materiały Moda

Tomboy od Karen Walker, Kate Spade, Marc By Marc Jacobs, Marc By Marc Jacobs

Skóra, zamsz, nubuk i pościel — to najczęstsze materiały do ​​produkcji butów sportowych. Jest on często łączone w tym samym modelu kilku typów tkanek. Zwróć uwagę na lakierowanej skóry, przejrzystych i perforacji wkładek — dane te są trendy sezonu.

Modne kolory

DKNY, DKNY, Rick Owens, Marc By Marc Jacobs

Opcje monochromatyczne do obuwia rozprzestrzeniać po masywnej moda te kombinacje w projektowaniu odzieży. Te buty mogą być noszone w tonie do całego obrazu, lub odwrotnie — w jasnych rzeczy.

ICB, Jean Paul Gaultier, Tommy Hilfiger, Marc Jacobs, Rick Owens

Wyeliminowanie czerni i bieli, także na podium zostały zaprezentowane trampki czarno-biało, jasny czerwony, pomarańczowy, różowy, niebieski, zielony i wielokolorowe, w technice blokowania kontrast kolorów.

Modne nadruki

Popularne wydruki nie są oszczędzone i obuwie sportowe. Ponadto, podobnie jak w tym sezonie ubrania wzory etniczne i popularnych afrykańskich, grafika streszczenie, kwiaty, geometryczne kształty i różne napisy.

Share →