Modele z papieru. Girlandy z papieru z jego własnymi rękami

Modele papierowe

Girlandy z papieru z jego własnymi rękami

Najprostszym sposobem ozdobienia domu na Nowy Rok — girlandę z papieru. Pierwsze kolorowy papier, nożyczki i klej — nie ma problemu, girlandy papierowe wykonane łatwo i szybko. Kraina Sowietów powie, jak to zrobić girlandy z papieru z jego własnymi rękami.

Dodać girlandę z papieru własne ręce może nawet dziecko. Produkcja takich girlandy — dobry sposób, aby zabrać go, dopóki nie są gotowe do domu na wakacje. Jednym z najprostszych girlandy papierowe wykonane z pierścieniami.

Zrobić girlandy z papieru to dzwoni na zatrzaski (Myślę, że wszyscy zrobili to w szkole). Najlepiej jest użyć girlanda błyszczący kolorowy papier. Powinna być cięta na paski o pożądanej wielkości. Powrotu pierwszego pasa w pierścieniu i kleju. Drugi pas nić przez niego, a także połączyć w pierścień — pierścienie muszą być podłączone jak ogniwa łańcucha.

Kontynuuj, aż wianek nie jest właściwa długość. Można przełączać się pierścieni o różnych kolorach i rozmiarach.

Nie wiele trudniejsze do zrobienia inny rodzaj girlandy papieru. Aby to zrobić, trzeba zrobić długi pasek kolorowego papieru akordeonu i narysować rysunek na nim (przykład pokazano na rysunku). Następnie wystarczy wyciąć postać na drodze (nie dotykania punktów połączeniowych z sąsiednich liczb) i wdrożyć girlandę.

Bardzo gruba akordeon wyciąć niewygodne, więc najlepiej zrobić kilka krótkich ciągów i skleić je razem.

Innym prostym wianek wykonany z papieru Flagi lub inne dane. Aby to zrobić, podjąć ciężką się papier lub tekturę, wyciągnąć z niego i wyciąć wzory flag lub innych figur. Kolorowych prostokątów papieru cięcia (długość prostokąta — dwukrotnej długości flagi) i złożyć je na pół.

Na każdym okrąg prostokąt i pokroić wzdłuż konturu (top cut — kontrola powinna być dwukrotnie). Hang flagi na wątku i przykleić do wnętrza, żeby nie upaść. Możesz dodatkowo ozdobić pudełka aplikacja brokatu wzór lub farby.

Istnieje opcja kolejne girlandy papieru z rąk. Aby to zrobić, wziąć gruby papier budowlany i pokroić w prostokąty o równej wielkości. Następnie, każda skrzynka powinna być złożona jak akordeon, harmonijka szerokość — około 2 cm.

Po tym, załaduj na akordeonie w środku. Trzymaj środku akordeonu, wyrównaj krawędzie, aby wyglądać jak motyl z otwartymi skrzydłami.

Wewnętrzne części ze «skrzydłami» być sklejone z białego kleju. Wynik powinien być Wentylator papieru. Dodać wymaganą ilość surówki fanów (im więcej fanów — dłuższe girlandy) i umieścić je w jednym rzędzie, więc byli jak «do góry nogami» w stosunku do sąsiednich półfabrykatów i stojących stron.

Klej boki detalu, a dwie zewnętrzne pętle Veer przyklejać, do których następnie powiesić girlandę.

Bardzo ładny wygląd girlandy kabaretki. W celu dokonania delikatne girlandy z papieru własnymi rękami, trzeba najpierw wyciąć wiele środowisk z kolorowego papieru. Średnica wszystkich warstw może być taka sama.

Możesz użyć do tego kompasu, ale łatwiejsze i szybsze cięcie wokół talerz lub inny okrągły obiekt. Pokój złożyć papier w półkolu, a następnie zginaj się w przeciwnych kierunkach cztery sektory — powinien mieć podobieństwa samolotu.

Z powstałego trójkąta, rysować ołówkiem półokrągłe wycięcia. Muszą one być zmieniane: jedna — lewa — to i tak P Wytnij i poszerzyć swój krąg — uzyskać puste dla delikatnych girlandami.. Dodać żądaną liczbę sztuk (musi to być nawet). Weź dwie spacje i skleić je razem w miejscach krotnie papieru.

Kiedy klej wyschnie, weź koło z centrum i delikatnie rozciągnąć — Ze względu na delikatną piłkę. Dodać do wymaganej liczby kul ażurowych i skleić je ze sobą kół pośrednich. Dwa skrajne kule girlanda dołączyć pętle, żeby go powiesić.

Jeśli uda Ci się znaleźć falistą kolorowego papieru (podobny do stosowanego do ozdabiania bukietów), może uczynić bujne girlandę symulowanie Hawajska girlanda kwiatów. Aby to zrobić, należy rozwinąć rolkę papieru falistego i pokroić w paski. Szerokość pasków powinny same i odpowiadają pożądanej średnicy «kwiatów».

Następnie każdy akordeon pasek złożyć w celu uzyskania wielowarstwowego kwadrat.

Z ząbkowanymi nożyczkami, cięcia każdy kwadrat okręgu. Uzyskane w okręgu elementów zrobić małe nacięcie. Następnie wziąć igłę, nici to silny wątek i nawleczone jej kręgi papieru falistego. Lepiej wziąć papier o różnych kolorach i zastępców kolorowe koła w losowej kolejności.

Garland przeciągana przez, krawat na obu końcach wiązek włókien i poluzować ją.

Share →