Modne buty wiosna-lato 2015 Zdjęcie

Modne buty wiosna-lato 2015 Zdjęcie

Większość miłośników zakupów and mody fanatyczni umysł jest na buty. I nic dziwnego! To prawdziwy fetysz. Buty, noszone na osobę, może ujawnić niektóre aspekty jego charakteru. Ani stylowy łuk nie jest bez starannie dobrane buty.

Dlatego z sezonu na sezon tak pilnie stara się nadążyć za modą i określić trendy w modzie.

Buty stały się popularne kilka lat temu. Udało się jednak zająć zaszczytne miejsce na liście ulubionych mody obuwia. To bardzo wygodne, stylowe i piękne buty występuje w wielu różnych odmianach, na przykład, otwartej nosa, na platformie, podeszwa Platforma, wysokich lub niskich obcasach. Dlatego też, nawet najbardziej wymagających osoba może coś i wybrać samemu.

W przyszłości, sezon wiosna-lato 2015 już zdefiniowane stylistów z aktualnymi trendami. Spójrzmy na to, co będzie najmodniejsze buty w nadchodzącym sezonie.

Trend wiosna-lato 2015

Aby rozpocząć, wybierz jasne i oczywiste hity sezonu. Po pierwsze, są to różne odmiany pięty, niekiedy graniczące z futurystycznym stylu (Just-Cavalli). Po drugie, jest to … buty z obcasami! Tak, można przeczytać, że prawo.

Wydaje się kombinacją bardziej absurdalne trudno wymyślić, ale styliści domagać się życia i takiej opcji. Kostka-sport styl szykowny zostały przedstawione, na przykład marki DKNY. Po trzecie, jest przejrzyste.

Po tej tendencji, projektanci stworzyli dość szeroki zakres botki wykonane z przezroczystego plastiku i siatki w różnych kolorach (Just Cavalli, Reed Krakoff, Mary Katrantzou, Victoria Beckham, Versace).

Modne kolory tego sezonu

Pierwsze miejsce w kartach kolorów wziął taki namiętny i dojrzałą kolor, podobnie jak czerwony. On zawsze przyciąga uwagę innych i budzi zaufanie. Wiele pań uwielbiam ten kolor dla swojej silnej energii seksualnej i magnetyzmu.

W pierwszych ciepłych dni wiosny każda kobieta chce zmienić i wyglądać lepiej niż kiedykolwiek.

Czerwone buty pomogą rozwiązać ten problem, ponieważ dekoracji każdego stroju, nawet najbardziej szare i nudne. Również istotne są różne odmiany i czerwone — takie jak fuksja (Cesare Paciotti), czerwony i różnych odcieniach różu. Wybierając kolory, należy zwrócić uwagę na główny trend w następnym sezonie — przyciągnąć maksymalną uwagę na nogi kobiet. W związku z tym, wszystkie jasne kolory na zdjęciu będą w wielkim poważaniu!

Poza czerwonym i różowym, wybrać żółty, pomarańczowy, niebieskie odcienie.

Przez długi czas, to było modne nie podążać kombinację kolorów buty i torby. W nowym sezonie styliści stopniowo wracać do starych zasad, więc szukać harmonijne połączenie botki i torby staje się istotne, jak zawsze. Nie straci swoją popularność i zwierząt wydruki.

Leopard, tygrys, wąż, kolor skóry zebry — te druki uderzy w następnym sezonie. Czy pomijane i taśmy drukującej. Ona wraca do obowiązkiem.

Buty kabaretki

Późną wiosną i latem, chcesz coś bardziej oryginalnego niż proste sandały. Projektanci zadbali o to delikatne i pragną, aby zapewnić odpowiednie na wiosnę-lato 2015 kabaretki botki ze skóry i tekstyliów. Wyglądają eleganckie buty koronki kostki, ale na pewno nie są gorące.

Sznurowane botki

Zawsze być odpowiednie buty z koronki. Kolejny sezon — kolejny dowód. To jest wybór wielu mody, ponieważ są one bardzo ładne i zrobić nogi optycznie szczuplejsze i elegancki. Chloe oferuje taką opcję jako buty o różnej fakturze skóry, dwukolorowym grubej podeszwie, imitujące drewno, i, oczywiście, sznurowanie.

Najważniejsze — pamiętaj, że sznurowania wygląda lepiej na buty ze skóry i jej substytutów.

Share →