Modne kolory na farbowanie włosów 2014

Modne kolory na farbowanie włosów 2014

Bylina problemem wielu kobiet — jaki kolor barwnika moje włosy. Oczywiście, wybór koloru zależy od osobistych preferencji, ale wybór odcienia należy także wziąć pod uwagę trendy w modzie w tym sezonie.

Modne kolory włosów 2014 kolor

Główne kolory na rok 2014 są standardowe kolory — czarny, biały i czerwony. Jednak w tym roku charakteryzuje się przewagą nasyconych kolorów podstawowych odcieniach rozwodnionego z dodatkowymi tonami kontrastowych.

 • Odnośnie do czarny. uważa się modne odcień purpury i stali. Przynajmniej wygląda piękny ton czekolady, ale najważniejsze tutaj — nie przesadzaj z brązu, w przeciwnym razie będzie czarny ciemny szatyn. Brązowe oczy czarny garnitur z zielonym odcieniem, dodaje nasycenie kolorów i podkreśla kolor oczu.
 • Blondynki mogą cieszyć się ciepłą karmel, odcienie miedzi i złota.

  W sposób balsamy Przyciemniane są w stanie dać włosy właściwego tonu na krótki czas, co jest bardzo wygodne dla tych, którzy lubią częste zmiany wizerunku. Na krótkie fryzury zalecane Ashy dźwięk, ale to farba dobrze podejmować tylko naturalne blond.

 • Kolor czerwony są istotne we wszystkich aspektach — od zwykły czerwony do ognistej czerwieni. Trend sezonu — czerwona baza jaskrawoczerwone zamków, kolor sprawi, że najbardziej widoczne. Nadzwyczajny i imponujące wygląda czerwony kolor w połączeniu z szarym lub żółtym. Dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią naturalne kolory — aby stworzyć efekt spalonych loki, można to osiągnąć poprzez prowadzenie nielegalnej Farbowanie włosów, co jasne lekko zacienione korzenie i koniec.

Tak więc, każdy będzie mógł wybrać dla siebie odpowiedni i znane, ale w modnej farby samym czasie.

Kolorystyka Ombre — 2014 Odsłon

Ostatnio w modzie niezwykły kolor włosów i odcień osobliwe połączenie, więc absolutnie wszelkie preferencje smakowe mogą być realizowane.

Technika zyskuje popularność koloru Ombre, że jest przetwarzanie pojedynczych nici w wyblakłe. W tym celu, pojedyncza nić można stosować kilka różnych tonów, gładka lub ostre do siebie.

Równie popularne jasne kombinacje odcieni, może on być stosowany w ostrym kontraście kolorach — białym, różowym, zielonym i żółtym, czarnym i czerwonym, i inne.

Różnice w konstrukcji kolorów Ombre nie liczą, więc ostateczny wygląd zależy wyłącznie od preferencji smakowych.

 • Najczęściej używane klasyczne malarstwo styl, w którym dwa kolory podstawowe i kilka pośrednia płynne przejście. W tym przypadku korzenie włosów są nasycone jasny sygnał i stopniowo staje się coraz jaśniejszy odcień w jak największym stopniu na końcach włosów. W klasycznej wersji do wyboru, takich jak naturalne odcienie brązu i jasnego brązu, złota i naturalny blond, jasny czerwony i pastelami.
 • Nie mniej popularny styl klasyczny odwrócony, co jest podobne przejścia kolorów tylko z jedną różnicą — jasne kolory na korzenie, a ciemne loki na końcach.

  Zazwyczaj zaleca odpowiednie kombinacje mistrza odcień w zależności od rodzaju konstrukcji twarzy i włosów.

 • Oryginalne i świeże wygląda alternatywne rozwiązanie, w którym korzenie i końce są tego samego koloru, a długość środkowa jest radykalnie różny kolor, ale zmiany powinny być gładkie, bez ostrego rozróżnienia.
 • Istnieje również styl wizualny z ostro odgraniczone linią przejścia w różnych kolorach. W tym przypadku należy użyć kombinacji jasnych farb i kolorów standardowych, takich jak brąz i niebieski lub fioletowy z blond.
 • Technika stosowana do rejestracji Ombre poszczególnych pasm, na przykład, przednie loki mogą być lakierowane z przejściem, a większość włosów będzie jeszcze tone. Czasem tylko dźwięk zabarwienie przedmiotem wali, a to może być wydane różnych kolorach.
 • Wybierając technikę malowania Ombre, ważnym punktem będzie wybór specjalisty, ponieważ doświadczenie kapitana bezpośrednio wpływa na jakość obrazu. Najważniejsze jest to od konkretnych przejść granice kolorów, wybrał złą linię przejścia będzie włosy słabe i tandetne. Ważne jest również, aby wybrać odpowiedni schemat kolorów, przez które można podkreślić zalety i przezwyciężyć wady wyglądu.

  2014 Moda naturalny dźwięk

  Oprócz tych tonów modne trio włosów (czarny, blond, czerwony) 2014 wita naturalne odcienie. Właściciele blond i brązowe włosy nie należy pochopnie odmalowane i radykalnej zmiany wizerunku. Aby zaktualizować swój wystarczająco dużo, aby zabarwienie lub tonowanie, zachowując podstawowe odcień naturalny obraz.

  Po te manipulacje będą przystawki z powrotem do pierwotnego koloru, a granica przejścia między korzenie rosną i kolorowe włosy będą lekko zauważalne.

  Oto popularne kombinacje odcieni Brown:

  • Ton miedzi i złota dobrze komponuje się z brązowymi oczami, dając oblicze miękkości i delikatności;
  • szary odcień lub stali nadaje się do niebieskich oczach, dźwięk będzie wyglądać korzystnie na włosy jasnobrązowego;
  • dla bardziej intensywnego koloru można użyć odcieni kasztan, orzech, czekolada lub karmelu;
  • przełączyć się na boisku poszczególnych pasm oświetlonych, jak modne w 2014 roku, jak w przeszłości. Możesz robić wiele rzadkich lub podświetlania, lub rozjaśnić tylko huk.

   Niekoniecznie używać tylko blond kolor światła, w sposób odcieniach Ashy, jasnych kolorach i kontrastujące przejść.

  Tak duża gama modnych ofercie pozwala wybrać idealny odcień dla rejestracją włosy. Oraz różnych technik barwienia zadowoli najbardziej wymagających klientów i umożliwi wcielenie najbardziej nieoczekiwanych fantazji.

  Share →