Modne spódnice 2014 - 70 zdjęć!

Modne spódnice 2014 — 70 zdjęć!

Spódnica — ulubione kawałek ubrania kobiety, którzy chcą eksperymentować z ubraniami, tworząc za każdym razem nowy i stylowy wygląd. Modne spódnice 2014 zróżnicowane, ale mają pewne cechy wspólne: tekstury tkaniny, kolor, styl, wydruków. Tekstury tkaniny w nadchodzącym sezonie przechodzi motywy naturalne (fale, piasek, szorstka powierzchnia kamieni).

Tkaniny Cloquet — staje się hitem sezonu!

Modne spódnice 2014 zdjęcia

Ulubione kolory: wszystkie kolory powierzchni wody i na pustyni. Biały kolor jest używany tylko w połączeniu z ciekawą fakturą. W modzie zielony, czarny, fioletowy, szary, czerwony.

Odcienie beżu, po prostu pozostają popularne.

— Spódnica trapez

— (Afryki i Azji motywy etniczne;)

— abstrakcyjne (Henri Matisse w oparciu o malarstwie);

— graficzny (komórki, taśmy);

Bezpośredni klasyczna chusta spódnicy o długości szczeliny pomoże stworzyć niepowtarzalny wizerunek szanowanego i atrakcyjnej kobiety. Wzór tkaniny wełnianej z pionowym paskiem wizualnie rozciąga figurę. Głębokie boczne rozcięcia dodaje seksualności. Każda kobieta w spódnicy wygląda świetnie! Szczególnie popularne style w stylu kowbojskim z frędzlami.

Dla tych modeli stosowane białe tekstury tkaniny z nadrukiem etnicznym.

Modne spódnice wiosna-lato 2014

Spódnice sezon wiosna-lato różni się od modelu okresu zimowego materiału łatwo i skrócenie długości. Chociaż style na podłodze materiałów sypkich są istotne i podczas cieplejszych miesięcy. Modne spódnice wiosna-lato 2014 z wykorzystaniem jedwab, len, bawełna, wiskoza i szyfonu.

Lekkie materiały z powłoką metaliczną — hit sezonu!

Krótkie spódnice ze skóry lub z innowacyjnego surowca imitujący skórę, kreowanie wizerunku nowoczesnej i stylowej kobiety. Proste czarne modele klasyczne nie tracą znaczenie w nadchodzącym sezonie. W sezonie do głównych modnych druków i kwiatów jeszcze dodane.

Kwiaty mogą być duże lub małe betonu niewyraźne.

Modne krótkie spódniczki 2014

Krótkie spódniczki są znowu w modzie! Wspaniałość stworzony przez fałdy, batalion, frędzle, falbany, falbanki lub warstw. Krótkie spódnice ze skóry lub z innowacyjnego surowca imitujący skórę, kreowanie wizerunku nowoczesnej i stylowej kobiety.

Modne style spódnic sezonie wiosenno-letnim:

Share →