Modne wnętrza

Modne wnętrze 2014

Moda na podstawowych stylów i kolorów we wnętrzu również istnieje. Co jest modne w nowym roku konia?

Oczywiście, przepowiednie astrologów wpływ na trendy wzornicze z modnego wnętrza. Rok niebieskim konia oznaczone popularności wszystkie odcienie niebieskiego, od jasnoniebieskiego do głębokiej bławatka. Niebieskie dobre akcenty poduszkami, dywany i żyrandole — stworzenie takiej dynamiki we wnętrzu. Jeśli, przeciwnie, chcemy dać łatwość

i lekkość, na przykład, sypialnia, należy wybrać połączenie niebieskiego z delikatnych białych lub w odcieniach szarości i używać ich w tekstyliach. Niebieski — uosobieniem spokoju.

Innym trendem jest związany z wszechobecnym konia — to drzewo. Naturalne materiały są nadal w modzie. Mogą być zabawne eksperymentować, wybierając różne rodzaje drewna, a okazuje się szczególnie dobrze stworzyć modne wnętrze w stylu skandynawskim.

Obecnie we wnętrzu, jak również w sposób, w kierunku wschodnim. Inspiracja kultura krajów takich jak Indie, Chiny, Tajlandia przetoczyła projektantów z całego świata, na wszystkich obszarach. Dlatego konieczne jest, aby spojrzeć na bogactwo kolorów, niskie meble, skomplikowanych wzorów na tapetach i wszelkie elementy dekoracyjne, w jakiś sposób przypomina elegancką Wschodzie.

Romantycy i miłośników wszystkich przetargu będą mile zaskoczeni, że ich ulubione pastelowe kolory w trendach mody wymienione wnętrze. Sypialnia w stylu shabby chic, wykonane w odcieniach kremu cukierków — pisk

mody w tym sezonie.

Wnętrze ponownie utrzymuje się z technologią — w modzie pojawiły odcieni metalicznych. Nowoczesne stylowe wnętrze z mnóstwem technologii cyfrowej po prostu nie może się obejść bez dodatkowego wsparcia. Błyszczące powierzchnie w odcieniach metalicznych — Podstawą ekskluzywnej i oryginalnego wnętrza.

Share →