Mokry kaszel u dorosłych w leczeniu

Mokry kaszel u dorosłych w leczeniu

Kaszel — nie jest chorobą samą w sobie, a jedynie odruch organizmu, który próbuje pozbyć się ciał obcych i śluzu w drogach oddechowych. Ponadto, choroba może wywołać kaszel, alergie, nowotwory, stany zapalne i zmiany wilgotności. Mokry kaszel często uważane za znak SARS. Nazywa się też kaszel, jak podczas jej splunął plwociny, co powoduje kaszel.

Ten rodzaj oczyszczania płuc, które jest naturalnym procesem niezbędne do odzyskania.

Niebezpieczeństwa kaszel

Dużo gorzej niż suchy kaszel, który tylko przynosi dyskomfort, ale nie wykonuje swoją funkcję bezpośredniego do oczyszczania płuc. Z kaszlem należy zwalczać natychmiast. Tradycyjne metody suchego kaszlu polecamy ciepłe mleko z udziałem sody, a także różne gatunki herbat i syropów, zmiękczaczy kaszlu. To może być matka i macocha lub urojenia, a także działania leków i napary z babki lancetowatej. Możesz spróbować miodu z sokiem z czarnej rzodkwi. Jeśli suchy kaszel dość torturowani, aby ułatwić jego ataki mogą pary wdychania z ziołami lub sody.

Wszystkie naturalne sposoby leczenia ich dobre organiczne, ale są krótkotrwałe i często trzeba je wziąć. Leki apteczne działają znacznie dłużej, ale może powodować nieprzyjemne skutki uboczne.

To obejmuje leczenie?

Kaszel mokry traktować dorosłych może być popularne lub narkotyków. Akcje tradycyjna medycyna skupia się na skraplania plwociny. W toku jest: gorąca herbata z cytryną lub malin, miodu, syropu z żurawiny i gorącego mleka. Konieczne jest, aby monitorować wilgotność w pomieszczeniu, jeśli środki pochłaniające wilgoć potrzeby ruchu, gospodarstwa domowego. W najgorszym, można powiesić mokre ręczniki w pokoju lub pokoju sprayu z zraszacza.

Leki, które są wykorzystywane w mokrym kaszlem, mających na celu wzmocnienie działanie wykrztuśne i upłynniania plwociny. Są one podzielone na refleks i resorpcji. Pierwszy często na bazie produktów roślinnych, a więc działają przez 3-4 godziny, wykonanych w oparciu o drugi i jodek sodu.

Pobudzają receptory żołądka, które są zaangażowane w czasie kaszlu, więc należy być ostrożnym z dawkowania, lub można pobudzić odruch wymiotny.

Najpopularniejsze produkty z mokrym kaszlem — ambroksol, geleliks, Gerbion, Bronchipret, Travis, Tussin i suche — Codelac, Linkus, neokodin dr Tice.

Share →