Mumia jako remedium na rozstępy w ciąży

Mumia jako remedium na rozstępy w ciąży

Ciąża to jeden ważny okres w życiu kobiety, kiedy nie jest to konieczne, aby zrezygnować z korzystania z różnych metod i sposobów dbać o swój wygląd. Po tym wszystkim, dzięki ciąży i porodu kobieta może szybko powrócić do pierwotnego kształtu i uniknąć różnych negatywnych skutków w postaci problemów z włosów, paznokci, zębów i zwiększonej suchości skóry, rozstępy i żylaki. Wiele kobiet w ciąży próbują chronić się przed wszystkim w tym okresie, biorąc pod uwagę, że niektóre procedury lub leków może zaszkodzić zdrowiu, a nawet życiu dziecka.

Ale możliwe jest monitorowanie ich wygląd i troszczyć się o siebie stosując naturalne, obdarzony przez naturę, kosmetyki.

Najczęstszym problemem prawie wszystkich kobiet w ciąży jest pojawienie się rozstępów czy rozstępy, które występują najczęściej na udach, pośladkach, piersiach i brzuchu, psują wygląd skóry i samopoczucie kobiet.

Dziś w wielu nowoczesnych magazynów i na forach internetowych, wiele kobiet są podzielone pomiędzy różnych przepisów, które pozwalają zapisać lub w jakiś sposób do powrotu skórze elastyczność i gładkość po urodzeniu. Szczególnie popularny mumia krem ​​do rozstępów w czasie ciąży. Co to jest przydatne jest narzędziem, a nie ma nic złego z nim o przyszłość swoich dzieci?

Najlepsze jest to, oczywiście, użyć kremu na rozstępy na podstawie narzędzia, a domowe. Aby to zrobić, wziąć 2-5 gramów mumia i dokładnie rozpuścić w łyżeczce ciepłej przegotowanej wody. Otrzymaną masę z tej mieszanki z dziećmi śmietaną tłuszczu i wcieraj problemowych obszarów raz na dobę. Ten krem ​​jest doskonałe walczy z rozstępami i zapobiega ich ponownego wystąpienia, dźwięki i poprawia elastyczność skóry, odżywia ją w niezbędne minerały i witaminy.

Jednak warto pamiętać, że proces pozbywania się rozstępów za pomocą mumię wystarczająco długi, więc warto dużo cierpliwości. I pozbyć się głębokich rozstępów zupełnie nie działa, ale można się ich mniej widoczne, ale małe rozstępy znikają całkowicie po pewnym czasie.

Share →