Naczynia wykonane z kaszą gryczaną

Naczynia wykonane z kaszą gryczaną

Gryka jest bardzo przydatny produkt, który z pewnością jest obecny w diecie. Gryka zawiera mało węglowodanów, w przeciwieństwie do innych zbóż. Ponadto, gryka zawiera witaminy B1, B2, B6, PP, P, rutyna i, co najważniejsze, żelazo.

Minerały: wapń, fosfor, jod, sole żelaza, kwasu szczawiowego.

Oferujemy dania z kaszy gryczanej dla całej rodziny, jak klasycznych receptur. i niezwykłe, oryginalne.

Kasza gryczana z masłem

Lepiej gotować gryki w garnku o grubych ścianach (na przykład, w garnku), ale można to zrobić tradycyjny wiadro. Za kubek gryki muszą 2,5 szklanki wody i soli schipotku. W ogrzewanym Stir puli w suchym kasze, mieszać aż przyjemnym zapachu, następnie wlać wody i soli do smaku, pokrywy i gotować na wolnym ogniu przez 15-20 minut na małym ogniu. Innym 30-40 minut trzeba będzie gryki "dotrzeć", Obecnie należy owinąć koc.

Przed podaniem doprawić pudding. Użyj jako danie główne lub granir.

Najprostszym sposobem, aby gotować gryki w kuchence mikrofalowej. Czas i ilość zapisów wody z mocy kuchenki i naczynia. Optymalna kombinacja będzie musiał być dobierane indywidualnie, i można zacząć z opcji: 1 szklanka kaszy gryczanej 2 szklanki przegotowanej wody zaledwie 4 minut na dużej mocy 7 minut — małe.

Zapiekanka z kaszy gryczanej

Gotowane gryka może być stosowany do pieczenia zapiekanek. Potrzebujesz jajka i napełniania, który może być wszystko — kiełbaski, grzyby, smażenia warzyw. Ubić jajka, dodać wybrane napełnianie i gotowane jęczmienia.

Przejazd do natłuszczonej i miejscu naczynia do pieczenia w piekarniku nagrzanym do 10-15 minut.

Naleśniki gryczane

Z mielona w gryki młynek do kawy, można gotować naleśniki, które nie są szkodliwe dla sylwetki. Wystarczy wymienić w lyublimom białym mąki przepis na gryki.

Zupa z kaszą gryczaną

Dla ukraińskiej zupy zwanej Kuleshik wyjątkiem gryki, należy: mięso z kości, ziemniaki, cebula, marchew, pomidory, liście laurowe i zioła do smaku. W bulionu dodać zazharku warzyw i dobrze umyte kaszę, gotować do zrobienia.

Gryka mogą być nadziewane prosię, kurczaka lub kaczki.

Gryka może być poważnie schudnąć i oczyścić ciało. Gryka przepis na popularnej diety jest bardzo prosta: namoczyć na noc płatki, jeść bez soli i cukru, picie zielonej herbaty lub jogurt. Avid piękności są na diecie do 14 dni.

Wynoś się od natury i gotować kaszy gryczanej z duszonym mięsem. W garnku na ogniu, w otoczeniu dobrych zawsze możliwym gryki firmy.

Share →