Nadciśnienie tętnicze, leczenie nadciśnienia

Nadciśnienie tętnicze, leczenie nadciśnienia

Nadciśnienie — zespół z wysokim ciśnieniem krwi. W 90-95% populacji cierpi z samoistnym nadciśnieniem tętniczym, to znaczy temperatury, przy której nie sprężające powstałe w powikłań lub działania uboczne, i niezależnie od siebie, w wyniku nieprawidłowego działania układu krążenia człowieka. Powodem zwiększenia ciśnienia może być zwiększona aktywność mechanizmów biologicznych, które powodują zwężenie tętnic. W innych przypadkach rozpoznano — nadciśnienia objawowego lub wtórnej.

Może to być skutkiem choroby nerek, gruczołów dokrewnych efektów ubocznych, a nawet lekami.

Objawów nadciśnienia, w leczeniu klasycznej medycyny

Objawy nadciśnienia znane są: wysokie ciśnienie krwi, przewlekłe bóle głowy, drażliwość, obniżenie wydajności, zaburzenia pamięci, i wiele innych nieprzyjemnych objawów, zapobiega osoba mieszka i pracuje normalnie. W nowoczesnej medycynie klasycznej leczenia nadciśnienia często spędzają metod leczniczych. Najczęściej okazuje się, że leki nie dają wystarczających efektów długoterminowych, nawet jeśli są one ciągle odbioru i ostatecznie przestanie działać w ogóle, a wysokie ciśnienie krwi cały czas postępuje.

Tak więc systematyczna suplementacja prowadzi do pogłębienia istniejących i nowych chorób, szczególnie w przypadku nadciśnienia objawowego.

Metody leczenia nadciśnienia Medycyny Orientalnej

Medycyna tybetańska i chińska medycyna nadciśnienie traktować oparty na przyczynę, która służyła jako powstawania awarii układu sercowo-naczyniowego, a w konsekwencji spowodowało wysokie ciśnienie krwi. Może to być nadczynność i wątroby w rezultacie gęsty krwi, który jest trudny do "przekazać" serca (brak równowagi życiowej zasady — "żółć") Może to być odwrotnie — "chłodzenie" krwi na tle nadwagą i osłabionych nerek (braku równowagi życiowej zasady — "śluz") W rezultacie pierwszy i drugi — rozwoju miażdżycy tętnic, co prowadzi do niedokrwienia naczyń i sztywność, zaburzenia transportu płynów biologicznych na poziomie tkanki; nadciśnienie tętnicze często przejawia długotrwałego stresu psychicznego i emocjonalnego i stresu (braku równowagi życiowej zasady — "wiatr") Często obserwuje się i opisuje kombinację zaburzeń.

Tak więc, mając w każdym przypadku takie same zarzuty i objawy kliniczne — co najważniejsze — wysokie ciśnienie krwi, leczenie nadciśnienia powinna być dobrana indywidualnie ściśle wyraźnie ujawniając przyczyny.

Jednym z najważniejszych etapów przetwarzania jest zespół korekcji zasilania pressurization styl życia chorego, zgodnie z obecnym odchylenia. W jednym przypadku, będzie to wzrost ze względu na elastyczność naczyń krwionośnych i oczyszczania krwi wątroby. Reszta — to będzie działania mające na celu ocieplenie krew, rewitalizację wydalania zastoju limfy i utrata masy ciała (utrata masy ciała).

W trzecim — harmonizacji emocjonalnym tle, wzmacniają system nerwowy, korektę negatywnych myśli. Zatem istotą leczenia nadciśnienia tętniczego jest przywrócenie wewnętrznej równowagi organizmu jako jeden zintegrowany system, którego celem jest przywrócenie równowagi trzech ważnych zasad, co prowadzi do prawa samoregulacji organizmu i usunięcia zanieczyszczeń.

Wyniki leczenia nadciśnienia

Tak więc pacjent widzi wynik leczenia jest nie tylko normalne numery tonometrem ciśnienia krwi na tarczy, ale także doskonałe zdrowie, marzenia, jasne głowy, lekkość w ciele, wysoką wydajność, normalizacja krwi biochemicznych parametrów, redukcja nadwagi.

Share →