Nadpobudliwe dziecko. Leczenie

Nadpobudliwe dziecko. Leczenie

Chłopaki, które zostały wcześniej uznane za brutalne chuliganów, stało się łatwiej żyć. W tym  dzieci  Diagnoza lekarza staje ADHD zaburzeń uwagi z nadpobudliwością. A gdzie jest diagnozowana, nie są powoływani i leczenie.

Pytanie, czy do przeprowadzenia leczenia dzieci nadpobudliwych, powoduje wiele dyskusji. Jednakże, podczas gdy inni twierdzą, lekarz opracował metodę leczenia i skutecznie przeprowadzone.

Leki psychotropowe.

Nadpobudliwość związane z nedostatkomv op­hektar­dolny­e góry­pn­nowego w­F­jesteśmy­i dalej, ale­miło­D­do­Lub­dalej. Wada związana z chorobami takimi jak schizofrenia i choroba Parkinsona. Dlatego  w niektórych krajach stosowanie leków psychotropowych grupy amfetamin.

Podczas II wojny światowej, leki te zostały podane do amerykańskich pilotów  usunąć zmęczenie, normalizuje sen. Dopiero później okazało się, że amfetamina spowodować poważne uzależnienie psychiczne, patologiczny euforię i halucynacje.

Oczywiście, stosowanie leków psychotropowych w pediatrii powoduje gwałtowne protesty. W Stanach Zjednoczonych wciąż traktują nadpobudliwych dzieci amfetaminy, choć wielu naukowców i nauczycieli zdecydowanie sprzeciwia się jakiejkolwiek terapii.

Jaki rodzaj leczenia do nadpobudliwe dziecko w Rosji?

Mamy ci faceci traktowani zupełnie inaczej.

Żadnych narkotyków typu amfetamina w Rosji nie są zarejestrowane. W leczeniu ADHD  dzieci są całkowicie wyłączone. W praktyce, nasi lekarze stosować leku ato­MKOl­Są­ogrodzenia. Leki te nie są psychoaktywne, ale nadal ma wiele skutków ubocznych, które są wymienione w instrukcji, a często występują u pacjentów. W związku z tym, że jest przewidziany i ostrożnie  Wynika dziecka, tak jak lek działa na niego.

Po jego stosowania w ciągu czterech miesięcy, przychodzi trwały efekt. Następnie można zatrzymać odbiór lub możesz zrobić sobie przerwę, na przykład, w czasie letnich wakacji.

Nasi lekarze są bardzo ostrożni w wyborze leczenia. Dość skuteczny w leczeniu nadpobudliwości bsz dzieci (biofeedbackiem).

Metoda jest bardzo nowoczesny i pozwala na dostosowanie dawki. Doświadczenia wykazały, że jeżeli dziecko w specjalny sprzęt do monitorowania świadectwo własnej EEG na ekranie, może on zmieniać w jakiś sposób. A jeśli zmieniają elektroencefalogram, że w związku zmienia aktywność elektryczną mózgu.

Zwolennicy tej biofeedback czuję  osiągnąć stabilny efekt i dziecko może sobie pomóc, bez ingerencji z zewnątrz.

Oczywiście, każda terapia powinna być uzupełniona pomocą rodzinnych, psychologów i  nauczyciele.

Szkoła

Jest dziecko spędza zbyt dużo czasu, i, oczywiście, nauczyciele muszą uwzględniać specyfikę nadpobudliwych dzieci, jeśli w ogóle, w klasie. W Stanach Zjednoczonych, w którego klasie nauczyciel nie są studenci, którzy są zobowiązani do prowadzenia dywersyjnych grę.

Niestety, w naszych szkołach, nauczyciele zwykle nadpobudliwe dzieci maltretowane nieskończoną liczbę obserwacji. Dlatego też,  nie wybrać się do szkoły i nauczyciele.

Jak zdiagnozowano ADHD?

Ta diagnoza może umieścić tylko lekarzem, zajmuje się tą chorobą. Zazwyczaj rodzice są badania, a jeśli wynik przekroczy 25, lekarz ma wtedy zdecydować, czy rozpocząć leczenie.

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę szereg powiązanych zaburzeń tiki, jąkanie: częste mruganie,, pociągając nosem.

Leczenie ADHD u dzieci jest to wymagane. Bardzo często ocalałych dorosłych dzieciństwa nadpobudliwe, pamiętam, jak trudno było poradzić sobie z wewnętrznym niepokojem, burzy, pragnienie, aby spróbować wszystkiego, w tym leków. Często jego ciekawości nadpobudliwe dzieci mogą się w złe towarzystwo, i to nie jest dobre nie będzie, to na pewno.

Te dzieci są bardzo utalentowani. Ich myślenie jest inna od pozostałych. A jeśli rodzice będą w stanie pomóc dziecku skupić się na czymś, on osiągnąć wielki sukces. Wybitne przykłady nadpobudliwych dzieci Einsteina, Bill Gates, Napoleon.

Share →