Nadziewane Makrela

Nadziewane Makrela

Podczas głębokiego dzieciństwa miałem trzy ulubione dania: nadziewane nadziewane ryb, kapusty faszerowane — gołąbki i faszerowane celofan — kiełbaski. Częściej niż nie, oczywiście, gotowane w domu kapustę. Zazwyczaj wypełniające dla nadziewane kapustą stosowane mieszaniny wieprzowina i gotowany ryż. Przepis na domowej roboty się nie zmienia i jest stale powtarzany.

Kiełbasy, w tamtych czasach nie niebezpieczne, a nawet ulubiony. W każdej kawiarni mogą (i powinny) być zamawiane 2-3 wspaniałe, pyszne kiełbaski, jeszcze nie «naturalne» powłoki i owinięte w celofan. Lekko spuchnięte od długiego wrzenia. Zawsze z plasterkiem świeżego chleba ukraińskim i sosem pomidorowym.

To było prawie uczta.

Ale faszerowane ryby z dzieciństwa — karpia. Ryby słodkowodne, z różnych powodów, był wtedy rarytas dla nas. I karpie są zwykle sprzedawane w dużych ilościach tylko w sklepach specjalistycznych, a jesienią — prosto z zbiornika w sklepie spożywczym. Niemniej jednak, karpie były dostępne.

Pamiętam, że moja mama kupiła małe karpie — 2-3 kg. Od tego «pończochy» strzał skóry i nadziewane mielonym mięsem — mieszaniny surowej ryby i chleb moczony w mleku.

Rozdrobniona, w rzeczywistości jest to mieszanina różnych rozdrobnionych produktów: mięso, ryby, grzyby, z dodatkiem warzyw, ziół, przypraw i innych dodatków. Farsz niekoniecznie jest czymś wypchane. Na przykład, mięsa mielonego lub ryby gotowane hamburgery, pulpety lub klopsiki.

Ponadto, farsz można nadziewane wszystko można zafarshirovat. Faszerowane papryki, cukinii, kaczki, kury, świnie, i dyni kwiaty (widziałem to sam!). Jakoś zawsze myślałem, że ryby muszą być ściśle zdefiniowane nadziewane mielonym mięsem, na konkretnej technologii. Jeszcze nie próbowałem, nie sąsiadujące zagranicy są bardzo smaczne makrela nadziewane warzywami. Szczerze mówiąc, makrela za mniej nadaje się do farszu.

Było nieoczekiwane.

Tak się złożyło, że pewien faszerowane makrele stała złamana świadomość i unikanie stereotypów gotowania. Okazało się, że rzeczy nie koniecznie usunąć skórę z ryby. Możesz po prostu przygotować rybę, aby dopasować do wypełniania ubytku. Ponadto, biorąc pod uwagę, że ryby gotowane bardzo szybko, farsz może być prawie gotowy.

Dlatego nedogotovit ryby jest po prostu niemożliwe. Makrela trudne do przygotowania. Wielu uważa, że ​​»suche», a zapach wielu irytujące.

Powiem tak — może być łatwo usunięte.

Faszerowane makrele. Przepis Gotowanie

  • Wyjście: 1 porcja
  • Przygotowanie: 40 min
  • Przygotowanie: 20 min
  • Wytwarza się: 60 min

Dziś mamy zaszczyt makrela nadziewane pomidory i cebula. Żarłocznie makrela nadziewane ziemniakami i pomidorami

Share →