Najbardziej elegancki, lub jak udekorować choinkę na nowy rok?

Najbardziej elegancki, lub jak udekorować choinkę na nowy rok?

Las urody — główny bohater długiej serii ferii zimowych. Ogromne choinki do sufitu lub gałązką skromnej masy — ona jest zawsze w centrum uwagi. Choinka ozdoba — ulubiona z dzieciństwa rytuału. Wydaje się, że to, co może być prostsze?

Pobierz pudełko z zabawkami i powiesić je na gałęziach.

Nastrój wakacyjny w każdej rodzinie, każdy w swoim domu. Oznacza to, że dwa identyczne choinki można znaleźć. Dekoracje świąteczne są bardzo często spadek rodziny – przekazywane pokodleniya na pokolenie. Pielęgnowanie ponownie zawiesić na gałęzi drzewa, mój anioł, babcia jabłko pochodzi z XIX wieku. Ktoś, wręcz przeciwnie, dąży do innowacji – się niezwykłą choinkę.

Oto kilka zmian w odniesieniu do tematu.

1. Klasyczny pomysł, nigdy się nie zestarzeje ..

Klasyczne nigdy się nie zestarzeje dla niego i klasyczny. Powiedz mi, nie myśląc, że wiesz, dekoracje świąteczne? Oczywiście, balony, gwiazdki, dzwonki.

Jest to klasyczne ozdoby choinkowe. Są piękne. Szczególnie w tradycyjnym czerwonym i złotym wzorem. Powiesić girlandę.

Piękno jest gotowa na przyjęcie gości!

Powściągliwość w ilości kolorów jest zawsze dobra. Idealny do wykorzystania nie więcej niż trzech kolorach. I nie przesadzaj z deszczem i blichtr – , Nie ukrywam, zielone drzewa.

2. Idea tego drzewa tylko dla dwóch ..

To drzewo tylko do dwóch, po zdecydować, jak będzie wyglądał. Możesz zrobić to stylowe monochromatyczny. Wszystkie zabawki, takie jak światła purpurowy kolor.

Często dziewczyny zebrać słodkie drobiazgi. To samo drzewo – dobry pretekst, aby wyjść z ich ukrytych zakątków i niech udekorować wakacje!

Kiedyś w kolekcji wzornictwa romantycznych aniołów drzew. Anioły – łagodne i przyjazne istoty, są nośnikami nastrój wakacji. W ich rękach, można inwestować małe kameralne małe prezenty dla ukochanej.

Prezent z rąk anioła – to jest świetne!

3. Pomysł choinki dla dzieci ..

Dla najmłodszych jest spełnieniem marzeń. Sen może rozpocząć się z początkiem zimy. Wraz z rodziną do zabawki.

To i przygotowuje się do świąt Bożego Narodzenia, w odległej przedrewolucyjnej Rosji. Deski, girlandy, lampiony, naiwne niezgrabne zabawki wykonane ręce dzieci.

Jeśli masz dzieci w wieku poniżej trzech lat, chyba lepiej zdecydować się na sztuczne choinki z miękkie igły bezpieczne. I, oczywiście, odmówić szkła.

Prezenty są «stopa» Choinka w bagażniku Santa Claus. I słodycze można zawiesić na miękkich łapach jak zabawek choinkowych. Po wakacyjne must-niegrzeczny, zabawa i święto!

Share →