Najważniejszą rzeczą na drodze - bezpieczeństwo dzieci

Najważniejszą rzeczą na drodze — bezpieczeństwo dzieci

Problem bezpieczeństwa dziecka na drodze — Głównym zadaniem policji drogowej. Aby go rozwiązać, policja drogowa do przeprowadzania różnego rodzaju działań, aby uczyć dzieci, jak zachowywać się na drogach.

Lato jest w pełnym rozkwicie. W Konakovsky dzieci nadal wakacjach. Większość z nich spędzają wolny czas na ulicach, może nagle zabrakło do jezdni. Również w letnich dzieci na drodze pieszych i nie tylko pasażerów, ale także kierowców rowerów, skuterów, motorowerów. Nasuwają się pytania ostrzejszy bezpieczeństwa, a zobowiązuje do przyjęcia rozwiązań niestandardowych, do poszukiwania nowych sposobów.

Policja drogowa podejmują środki, aby zapobiec urazy dziecko nadal pracować z dziećmi w letnich wakacji.

19 lipca na centralnym placu policji drogowej w regionie wraz z g.Konakovo Konakovsky pracowników regionalnej policji drogowej przy wsparciu sponsorów zorganizował kampanię na dużą skalę «Razem dla bezpieczny sposób.» Inspektor do promowania ruchu UGIBDD Tver Wiaczesław G. Kaimin powiedział, że to wydarzenie odbywa się w czterech ośrodkach regionalnych: Konakovo, Udomlya, Torzhok i Rżewa.

W ramach tego konkursów promocyjnych odbyły się bezpieczeństwo ruchu drogowego dla dzieci. Dzieci otrzymały wiele ciekawych i informacyjny informacji od inspektora policji drogowej w zabawny sposób. Oni pokazali, w jaki sposób można szybko i, co najważniejsze, bezpiecznie kontrolować rower, konkurując na specjalnie przygotowanej stronie.

Młodzi rowerzyści, aby pokonać przeszkody, z zachowaniem zasad ruchu drogowego w modelach zgodnie z znaków drogowych umieszczonych na prowizorycznym torze. Poprzez swoje działania obserwował policji drogowej, monit i ponumerowane punkty. Wraz z chłopcy w wyścigu według zasady były wiele dziewcząt.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy za przestrzeganie wszystkich przepisów ruchu drogowego, absolutnie wszystkich dzieci, które wzięły udział w wyścigu kolarskiego, otrzymali nagrody.

Ponadto, dzieci zwrócił kredą na placu i na zdjęciach papieru na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego, za które przyznano również tematyczne pamiątki i dyplomy dla najlepszych rysunków.

Ponadto, wszyscy faceci byli w stanie zjeść watę cukrową, zrobili akvagrim darmo i dał balony i dane z nich. Dorośli rozprowadzane płyty z filmu «pośpiechu».

Wielu rodziców i dzieci o zdjęcia z tej zabawy, ruchu radiowozu policyjnego, które pozwoliły flasher pojechaliśmy do obszaru.

Inspektorzy policji ruchu wykazały również rodziców jak wybrać powściągliwość dla dziecka w samochodzie, w zależności od wieku. Zasady ruchu drogowego Federacji Rosyjskiej nie wymagają zastosowania specjalnych zabezpieczeń podczas transportu dzieci w samochodzie w wieku poniżej 12 lat — nawet podczas jazdy z bardzo krótkich dystansach. Bezpieczeństwo dzieci w samochodzie — to elementy bezpieczeństwa i fotelik samochodowy!

Dzieci i młodzież — najbardziej zagrożonych użytkowników dróg. Dziecko w samochodzie całkowicie zależy od osoby siedzącej za kierownicą. To zaniedbanie rodziców, krewnych, którzy zaniedbują podstawowe środki bezpieczeństwa, nie tylko dla siebie, ale także dla dziecka, sprawcy takich tragedii.

Dla młodych osób podstawowych i najbardziej skutecznych sposobów ochrony jest fotelik samochodowy, zaprojektowany z wszystkich funkcji ciała dziecka, indywidualnie dostosowane do wielkości i masy ciała dziecka i wreszcie prawidłowo zainstalowanych w samochodzie.

Share →