Naprawa wyrobów futrzarskich w studiu "Talisman"

Naprawa wyrobów futrzarskich w studiu «Talisman»

Atelier «Talizman»: futra zagra w nowy sposób

Nasza firma oferuje usługi takie jak drobne naprawy futer, futra delikatnego czyszczenia, powrót do niego oryginalny połysk. Ponadto, nasz mistrz zawodowych specjalizujący się w płaszcze, kurtki avtoledi szycia i odzieży wierzchniej, jak i jakościowe zmiany kształtu i renowacji wyrobów futrzanych.

Krawieckie

Sklepy często nie mogą sprostać wymaganiom nabywcy ze względu na charakter kształtuje jakość futra, produktów wzór szycia. Nasza firma oferuje swoje usługi do indywidualnych krawiectwo z norek, lisów, lisów, lisów. Nasi specjaliści pomogą zrealizować najbardziej śmiałe pomysły klienta i tworzyć oryginalne ubrania.

Szyjemy:

  • Płaszcze
  • Boa
  • kurtki typu «avtoledi»
  • Płaszcz operowy
  • Bez rękawów

Szycie w studiu jest doskonałą alternatywą do zakupu nowego sprzętu, nawet biorąc pod uwagę prace i materiały będą tańsze ubrania.

Wytnij, futra

Istnieją sytuacje, gdy sierść jest w doskonałym stanie, ale chcę to trochę zmienić, zmienić styl. W tym przypadku skorzystać z pomocy ekspertów w studio «Talizman». Możemy przekształcić produkt całkowicie lub spędzić trochę modernizacji, co oznacza, pasują długość rękawów lub dno artykułu.

Jeśli sklep jak futro, ale jest zbyt duży — też nie ma znaczenia. A problem zdecydujemy mistrzowska zmniejszenie produkt do wymaganej wielkości!

Drobne naprawy futer

Nasi eksperci są zawsze gotowi do pomocy, jeśli potrzebne do zniwelowania luki futro, wymiany uszkodzonego obszaru, zmiany kształtu kołnierza, aby utworzyć maskę, odnowić swoją kieszeń. Część prac wykonywana jest ręcznie, z najwyższą starannością. I nawet bystre oko zauważy, że produkt został zniszczony i odwiedził napraw.

Zabiegi w spa dla futra

Atelier «Talisman» świadczy usługi w celu przywrócenia futro, które są potrzebne, jeśli materiał stos wyblakły czasu utworzonych fałd lub futra został uszkodzony przez czyszczenia z naruszeniem technologii.

Przetwarzanie skrawków futra SPA pozwala zmiękczyć i oczyszcza skórę. W takim wymiarze, w zależności od materiału, przeprowadza się w sposób zmechanizowany (w bębnie) lub ręcznie. Po przetworzeniu, futra będą wyglądały jak nowe, a warstwa będzie trwać długo.

Proszę skontaktować się z firmy «Talisman» — wiemy, co musimy swoje futro!

Share →