Naszyjnik z koralików schemat darmo

Naszyjnik z koralików schemat darmo

Jeśli twoje ulubione kwiaty Kalie, to biżuteria dla Ciebie. Tu są twoje ulubione kwiaty pochodzą z małych pęczek cienkich włókien, zapewnia lekkość i przewiewność naszyjnik.

Produkcja wyrobów: 31 godzin.

Materiały potrzebne do produkcji wyrobów: czarny matowy kulki 20g; białe matowe koraliki 18g; Perełki «Złote» 3 g; zielone kulki «benzyna» 20g; koraliki srebrne 3G posiekane; «Srebro» 5g trąbka; magnetyczne zapięcie prostokątna stalowa 1 szt.

Podniesienie nić dwie igły na końcach, biorąc «na celowniku» Podstawą przeniesienia siatki naszyjnik. Na środku wątku zatrudnić 1 «srebrny» koralik i 3 czarne koraliki i krzyż naszą przędzy w jednym z nich. Rozciągnąć przędzy. Przyszedł 1st przekroczyć 1 rzędzie. Następnie po lewej «srebrny» koralik rekrut temat 1 po prawej stronie — dwa czarne kulki i rozciągnąć wątek poprzez skrajnej lewej zgrubienie na prawym gwintem i tak dalej, aż długość serii nie będzie 3 cm, tylko w ostatni przecina włókna ciągłego przekraczania naszą stronę w kulki.

Lewy róg naszyjnik bazowej sieci. Kontynuuj na drutach 1 rzędzie, aż jego długość nie będzie 13 cm. Następnie, w zależności od systemu wykonane są z czarnych koralików 2. rzędzie i tak dalej, aż do szerokości oczek bazy nie będzie 12 wierszy. Ostatnia seria w 1., produkcji czarnej i srebrnej «perełki».

Jeden wątek kotwienie, ukryj i suszonych śliwek.

Pozostawało dodatkowego wątku «srebra» paciorków wyrównać górną i dolną krawędź podstawy siatki, jak pokazano. Konsolidacja i odciąć nić.

Share →