Niesamowite Indie

Niesamowite Indie

Stosunkowo komórkowej w Indiach, możemy śmiało stwierdzić, że rynek tego rodzaju usług komunikacyjnych szybko się rozwija. Na terenie Indii.

Dziś przeglądu niektórych funkcji, które mogą być w pewnym sensie nieoczekiwane i dlatego być może nawet bardziej kłopotliwe dla podróżnych.

Handel w Indiach — to nie tylko proces sprzedaży. Jak we wszystkich innych krajach handlu Wschód, Indie — sposób na życie, cały wszechświat jest życie na własną rękę.

Tradycja kostium narodowy Indii

Narodowy strój indyjski stara, unikalne wyjątkowość. Po przejściu przez wszystkie meandry historii i tendencji czasów, indyjskich strój był w stanie uratować tylko jej wrodzoną tradycjonalizm i niepowtarzalność etnicznej. Tradycyjna odzież Indian raczej wygodne, komfortowe i, oczywiście, bardzo elegancki.

Od niepamiętnych czasów do dnia dzisiejszego, Indianie noszą strój narodowy z wielką dumą. Do każdego z uroczystości, ceremonie religijne i imprezy świąteczne wolą nie odzieży w stylu indyjskim prozachodniego stroju narodowego.

Indyjskie sukienki smakowe

Ubrania narodowe Indie są znane na całym świecie ze swojej bogatej palecie kolorów i przesadną gracją.

Odzież damska, takie jak sari, doskonale podkreśla piękno i wdzięk kobiecej. A ludzie często podkreślali szorstki, nieskończenie wygodne i komfortowe w gorącym klimacie Indii. Błędem byłoby powiedzieć, że dla indyjskiego stroju narodowego ma kilka «standardowych stylów sukni.»

Co ciekawe, każdy stan Indii, więc, co do zasady, nie tylko państwo, każda wieś lub miasto tego wspaniałego kraju są wyjątkowe, a ich wyjątkowa jedna różnica. Różnice te przejawiają się w sposób na życie, w lokalnym dialekcie, kuchni i wreszcie specjalny styl na sobie jej kolory, drapowania metod. Oczywiście, przy zachowaniu ogólnego stylu odzieży, jeszcze jednego ścisłego monotonii, nawet gdyby chcieli, aby znaleźć się niemożliwe.

Główne rodzaje indyjskich sukienki

Więc spójrzmy na głównych rodzajów odzieży, tworzą niepowtarzalny smak indyjskich strój.

Dhoti — Ten bandaż na odzieży mężczyzn w Indiach, który, nawiasem mówiąc, bardzo pomysłowo nanoszone. Dhoti zwany długi prostokątny pas tkaniny, osiąga długość do pięciu metrów. Może być dowolny kolor, ale zazwyczaj preferowane białe. Byłoby dziwne, aby przyjąć, że do wiązania dhoti istnieje jeden uniwersalny sposób.

Nie, te metody draperie, istnieje wiele, ale ogólny styl jest jeszcze tylko jeden. Więc: centralna część materii jest owinięty wokół bioder i związane w węzeł z przodu. Lewy koniec sprawy jest nanoszone w fałdach i położył swój pas za pre-okręcając go wokół jego lewej nodze.

Prawo koniec sprawy jest złożony i położył swój pas z przodu.

KURT — Długa szeroka koszulę. Zazwyczaj jej długość dochodzi do kolana, chociaż jego długość może być nieco wyższa. Kurt jest jednym z powszechnych części krajowej Indian kolorze. Może być noszone na oficjalne okazje, jak również w życiu codziennym.

Zazwyczaj tradycyjne Kurta ma kołnierzyk oraz wycięcie znajdujące się na klatce piersiowej, ale dzisiaj głównym stylu Kurti dodany do wykonywania różnych odmianach bramę.

Shervani — To laczy w bramie, długi płaszcz. Jego długości, jest na ogół od środka i poniżej kolana. Shervani uznać strój formalny, dodając uroku mężczyzn.

Zwykle noszone Shervani połączeniu z spodnie (shalwar) lub wąskie spodnie (CHURIDARAMI).

Salwar (shalwar) — Czy raczej luźne i szerokie na górze jego spodnie, które mają dużo chętnych i zauzhat dół.

Camisa — To jest najpiękniejsze długie tuniki konieczności rozcięcia po bokach (Chac). W tradycyjnej długości nacięcia Camisa aż połowy kolana są zwykle wykonane w talii, co samo w sobie jest bardzo wygodne do chodzenia.

Leng-choli — Jest to jeden z rodzajów stroju narodowego indyjskich kobiet. Ma niezliczone możliwości. Jednak integralną częścią tego stroju bluzkę rozdziale o różnej długości, spódnicę i peleryna Lenga.

SARI prostokątne segmenty z jedwabiu lub bawełny, o długości w zakresie od 08:55 metrów. Sari płaci zwykle wokół talii, a pozostały koniec rzucone przez ramię, po zamknięciu się w pierś. Nosić sari z bluzką lub rozdziału Ravick oraz dodatkowo krynoliny.

Podoba się? Proszę kliknąć na przycisk.

Share →