Nietypowe rodzaje seksu

Nietypowe rodzaje seksu

W ciągu ostatnich prostytutek wieku w Chinach, mających seks z żeglarzy zagranicznych stosowanych zrobić nie genitalia i pachy. Więc ich zapisywania się na choroby, choroby przenoszone drogą płciową. A teraz strach chorób przenoszonych drogą płciową i ciąży jest tak wielka, że ​​wiele osób woli seks bez penetracji lub, w terminologii seksuologów, bespenetratsionny.

Getty obrazów / Fotobank rodzaje płci nie są związane z tradycyjnym pochwy, odbytu lub płeć doustnego, zwanego również eksternatnoy, które nie jest związane z bezpośrednim przenikaniem genitaliami.

Najczęstsze typy eksternatnoy seksu — podręcznik. To jest przyjemność z pomocą partnera strony. Wielu ludzi nie ma nawet odwrotny stosunek do seksu, przyjemności seksualnych jak zdywersyfikować ten rodzaj seksu. Partner na to jest na tyle prosty, aby zrozumieć, co ruch, z którym siła tempo i ciśnienie jest wielka przyjemność mężczyźnie.

To nie jest tylko seks, ale także zabiegi odnowy biologicznej, ponieważ nie jest masaż penisa, powodując odrestaurowanym ukrwienie oraz zwiększa wrażliwość. Możesz dowiedzieć się jak zrobić masaż z jakości penisa, jeśli odwiedzić odpowiednią klasę mistrzowską.

Można zróżnicować piersi seks oralny

Kolejne wspólne gatunków eksternatnoy seksu — Pierś. Dla tego rodzaju seksu stan pożądany i czasami konieczne jest dużym partnerem rozmiar biustu. Partner cieszy, a trzeci członek między piersiami. W tym przypadku kobieta może siedzieć na kolanach, i człowiek stojący przed nią. Jest to również wygodna postawa, kiedy kobieta jest, posiadających dwie karmienia męski organ płciowy, i osoby, w tym samym czasie siedzi na klatce piersiowej.

W tego rodzaju seksu zaleca się stosowanie smaru, aby zapobiec dyskomfort. Można zróżnicować piersi seks oralny, jeśli członek przechodzi pomiędzy piersiami, wchodzą do partnera ustami.

Getty Images / Fotobank intrafemoralny seks — Różni się od zwykłej tym, że członkowie pochwy Trzeci pomiędzy szczelnie zamkniętym udach partnera. Może być stosowana, gdy przed partnera, jak i z tyłu. Czując, podczas gdy istnieją różne. Ważne jest, w przypływie namiętności nie iść do normalnego seksu dopochwowego.

Intrafemoralny seks może stać się rozwój labiamazhorny. Jeżeli członek nie pocierać między partnerem bioder oraz między wargami sromowymi.

Jeśli umieścić penisa między pośladki i partnera z ruchem posuwisto-zwrotnym, zostanie wywołany seks glyuteralnim .

Getty Images / Fotobank Może czytelnik sobie sprawę, że w zależności od zastosowania z różnymi częściami nadwozia odczucia mogą być różne, jako nazwa procesu. Na przykład, w przypadku korzystania z nosa, otrzymujemy seks nosa. Oczywiście, nie oznacza to, że członek powinien być umieszczony w nozdrza partnera. Wystarczy, aby pocierać je na skrzydłach nosa.

Seks uszu — Cieszący pomocą uszu. Ponownie, nie ma nic do pchania jego broń w uchu. Na to wspaniałe miejsce to znajduje się za uchem.

Intrabialny seks — to odwzajemnia popełnił członek umieszczonego pomiędzy cielęta partnera. Jeśli trzymać penisa między nogami — będzie seks interpedalnim .

Getty Images / Fotobank

Niekoniecznie element pomiędzy niektórymi częściami ciała mocowania. Możesz bawić się, prowadząc członka konkretnych części ciała. Sex w ten sposób jest również określana w inny sposób. Bardzo mili ludzie trihofilichesky seks, penis ociera kobiety włosy. Fryzury zależy od konkretnych uczuć. Innymi słowy, krótkie "cięcia załogi" i długie warkocze — bardzo różne trihofilichesky seks.

W seks kręgosłup powinny być prowadzone przez członka wybojami kręgosłupa i żeber, a na udowy — Na udzie.

seks w mózgu — to akrobacji

Share →