Niezwykłe łóżka projektowe

Niezwykłe łóżka projektowe

Aby dać jego daczy oryginalny wygląd, można stworzyć niezwykły ogród kwiatowy dla dekoracji. Możesz skorzystać z dostępnych materiałów pod ręką — niepotrzebne stare rzeczy, które są w każdym domku. Może to być stara łódź, kosz wiklinowy, Wazon gliny, a nawet stary samochód.

Takie rzeczy — wiele, trzeba tylko pokazać wyobraźnię i kreatywność.

Najbardziej znane wersja — łóżka w oponach samochodowych. Wytnij je w kółko, pokryte ziemią i fundamentem klombu jest gotowy. W tym celu można użyć innego rodzaju pojemnika, opisując różne kolory.

Na przykład, stara wanna lub umywalka, garnek lub wiadro. Możesz kupić specjalnie ogród garnki. Kwiaty można sadzić w starym pniu, po wyjęciu go z rdzenia i pokryte ziemią, lub zaloguj się zawczasu przygotowali szkopuł.

Spójrz piękny kosz kwiatów z kręconymi hang-Downing.

Jeśli Chłop, wizjonerem, kochający kreatywnych rozwiązań, posadzić kwiaty w zlewie, stare buty, beczki, lej, grill, w cokolwiek, nawet w starych częściach WHA. Korzyść z tego dobrych kierowców w kraju szerzy. Co będzie bardziej niesamowite rzeczy na łóżku, tak niezwykłe, to będzie wyglądać w witrynie. Imponująca patrząc łóżka w stylu retro — na przykład, na podstawie koła wagonów.

Aby utworzyć łóżka wodne pływające w pojemnikach z materiałów posadzone kwiaty i rośliny, które kochają wilgoć. Takie łóżka skutecznie uzupełniać staw na miejscu.

Aby uzyskać elegancki kwiatowy ogród, trzeba znać kilka zasad osobowy:

— Kolorowe rośliny i kwiaty w klombie powinny być w harmonii;

— wysokie rośliny sadzone są w centrum klombów, niskie — na brzegach;

— do łóżka kwitło nieustannie, trzeba połączyć roślin, kwitnących na przemian;

— koniecznie karmić i nawozić łóżka gleby.

Dziś w wyspecjalizowanych sklepach oferują szeroką gamę roślin do ogrodu. Idąc do sklepu samochodem kupić części zamienne Ford. należy zatrzymać w kwiaciarni, gdzie można kupić oryginalne materiały do ​​dekoracji ogrodu kwiatowego w stoczni.

Najwcześniejsze kwiaty — żarówka: cyklamen, hiacynty, krokusy. Róż, krzewów i alpejskie astry mają długi okres kwitnienia, Clematis kwitną obficie i sortovnik.

Ciekawostką jest, aby spojrzeć na niektóre z warzyw kwietnik z pięknych liści.

Wszystko zostało wykonane z miłością i troską zachwyci kwitnie przez długi czas.

Share →