Niezwykłe zawód

Niezwykłe zawód

Nie ma w Ameryce zawód, który trudno nazwać popularne — to układacza plecaki na obozach letnich. Matka Nowy Jork płacić tak dużo pieniędzy, że ich dzieci Wózek zostały zmontowane i gotowe do wysłania do obozu. Usługi te nie są wystarczające, a to trwa co najmniej 4:00, tak że nic nie jest zapomniane umieścić u dziecka obozu.

Elite koczownicy — rodzina mieszka w luksusowych domach w warunkach tymczasowych. Wędrują z jednego domu do drugiego. Domy, w których żyją na sprzedaż.

Warunków życia, jest to, że dom musi być idealnie czyste, a w każdym momencie zostać zwolniony z mieszkańców.

Kolejny dziwny zawód nazywa profesjonalne popielica. Ci ludzie są zatrudniani do testowania nowe numery, sprawdzić jakość łóżka, jak śpią. Konkursy RedBullCliffDivingWorldSeries przeznaczone do wyboru profesjonalnego nurka z niebezpiecznych skał. Przeprowadzić je w różnych częściach naszej planety. Po tym, co stało się z słynnego Titanica, zaczął myśleć, że góry lodowe są bardzo niebezpieczne dla statków.

Potem był zawód Odkurzacze góry lodowe. Co patrol informuje o niebezpiecznych gór lodowych, które dryfują w wodzie, gdzie ścieżka statków. Liście straż otbuksirivaet górę lodową w bezpiecznym miejscu, gdzie nie może zaszkodzić platform naftowych lub bez statków.

Dość nudne na pierwszy rzut oka, praca na monitorowaniu farby suche, jest bardzo przydatna. Obserwator nie tylko wygląda, ale również bada się pod mikroskopem farby suche, w przyszłości nie będą odpadać od ścian. Tajwan jest bardzo popularne dzieło zawodowych żałobników. Tematem pogrzebu w kraju bardzo poważnie.

Będąc długo przygotowania do pogrzebu, i że w odpowiednim środowisku, bogata rodzina zatrudniła żałobników. Do ich obowiązków należy krzyczeć, śpiewać pieśni żałobne, plakaty i zawodzenie.

Share →