Niezwykły urok ostróżka

Niezwykły urok ostróżka

Co to jest i co Delphinium to dla

Delphinium (znany również jako LARKSPUR, larkspur) — nazwa pochodzi od kształtu kwiatów, o powierzchni wygląda jak wiele delfinów pływających.

Same kwiaty są rośliny Niezwykłe piękno. osiągają wysokość dwóch metrów, mają cienką łodygę, która obfituje w piękne kwiaty, jeden kwiat ma rozmiar 08/07 cm, z jednej łodygi może wynosić do 80 sztuk.

Rośliny z niezwykłej urody

Te kwiaty mają piramidalny kształt, a ich wartości dla wielu różnych w kolorach i odcieniach. Same kwiaty są pełne, półpełne lub proste.

Można spojrzeć na zdjęcie kwiaty Delphinium. Istnieją dwa rodzaje ostróżka — wieloletnich i rocznych delphiniums. W sumie jest tu Mam około 400 odmian roślin. Oni są zapylane przez trzmiele lub lub małych ptaków — kolibry, to zależy od różnych kontynentów i roślin.

Delphinium rocznie. Zasadniczo delphiniums to roślina wieloletnia, ale Istnieje wiele jednoroczne istnieje około 40 sztuk. Są to skonsolidowany Royal, skonsolidowany ogród.

Lat

Roczniki używane do dekoracji. są one bardzo ładnie urządzone pomieszczenie, dzięki czemu jest bardziej komfortowe. Letnia klasy Dobrze, że przynajmniej zepsuty porównaniu z długoterminowej, posadzone nasiona w otwartym terenie, to jest wykonywane na początku wiosny do połowy maja Roślina kwitnie.

Delphinium wiele lat. Odmiany rośliny wieloletnie są podzielone na kilka typów:

 • Hybrydowa;
 • golostebelny;
 • Perski;
 • macranthon.

Zasadniczo miłość do kwiatówwiele odcieni niebieskiego. jak niebieski w innych zakładach, nie są bardzo częste i nie tak kolorowe wygląd.

Sadzenie i pielęgnacja

Do sadzenia i pielęgnacji Ostróżka muszą same a także inne rośliny. Zacznijmy od pierwszego kroku — lądowanie. Uprawy roślin na kilka sposobów:

  • Delphinium uprawy z nasion. Lepiej siać w marcu.

   Przed sadzeniem, przygotować ziemię, to musi być Przesiać w polu i wlać. Weź nasiona pole 3G. Siać losowo, a następnie naciśnij im kawałek blaszki i delikatnie wlać. Piętro przesiać 3mm ziemię. Sadzonki najbliższych dni do 10.

   Możesz przesadzić miesiąc później, jak w tym czasie sadzonki w pudełku będzie zamknąć.

  Powielanie nasion kwiatów

  Share →