NIKITA

NIKITA

Pochodzenie greckie: zwycięzca. Są to ludzie, którzy znają swoją wartość. Oni są samolubni i zdeterminowany, wybrać cel, aby przejść bezpośrednio do niego. Nie podoba im się, że zostały one dowodził, że są trwałe, uparty i w tym samym czasie, wrażliwe i podatne.

Zewnętrznie podobna do matki, charakteru jak ich ojciec.

Życie rodzinne składają się trudne, ale kochający dzieci, wolą nie rozwód. Bardzo lojalni synowie.

Są ludzie talent od Boga. Są to liderzy, jednak ten nie odnosi się do życia rodzinnego. Mają niewielu przyjaciół, Nikita pozbawiony dyplomacji, nie chce dostosować się do nikogo i nie toleruje czyjąś wyższość. "Zima" — Zaawansowana komunikacja, Klub dyskusyjny. Pracowity, przemyśleć swoje plany w szczegółach. Nie znosi długie rozmowy przez telefon. "Lata" Nie bardzo szczęśliwy w małżeństwie, ale oni są cierpliwi. Kocham zwierzęta, często trzymane w domu psa.

Miłość do wyjeżdżają w delegacje służbowe i jazdy samochodem (ale nie naprawić). Osoby opiekujące się synowie.

Dobre żony może być piekło, Weronika, Zinaida, Alla, Irina, Natalia, Lydia, Svetlana, Polina, Tatiana, Eleanor, która nie jest Agnes Anna Bera, Albina, Galina, Glafira, Maya, Katarzyna, Marta, Tamara ,

MIKOŁAJA

Pochodzi od greckiego imię Nikolaos, które jest tłumaczone jako "Zwycięzca narodów",

We wczesnym dzieciństwie, Nick prawie zachoruje, on nie przeszkadza, aby rodzice i kaprysów. Kripen’ka rosnące, zdrowe dziecko.

Wytrzymałość, aktywność i doświadczonych odróżnić Kohl uczeń. Dowiaduje się, że jest zazwyczaj dobra, bez faworyzowania jakiegokolwiek przedmiotu. Cierpi z powodu braku zainteresowania rodziców.

Zawsze pokazuje zaskakującą praktyczne pomysłowości, trudności z radzeniem sobie bez pomocy. Zrównoważony, pracowity i pracowity. Nigdy się nie poddawaj możliwość zarabiania. W kontaktach z ludźmi Nikołaj prosty i przyjazny, ale jako lider, szef jak mały potentatów. Podwładni obawiać, ponieważ koncentruje się ciszą i gwałtowne wybuchy gniewu, które czasem się zdarzają.

W tym stanie, Nicholas zdolne działań destrukcyjnych. Oślepiony przez wściekłość, kontroluje on swoje złe uczynki. Tylko agresywne rozróżnia jednak pewne "Zima" Nikołajew.

Żałować jego działania przychodzi szybko, a następnie długie spacery z poczuciem winy.

Mikołaja miłosne, gorącą miłość. Lubił kobiety, nie odkładając go na czas nieokreślony, zaprasza na randkę, a kilka dni oferują rękę i serce. Co o tym powie innym, jak to reagują na presję kawalerii, dbają Mikołajek.

Zazdrosny, w przypływie zazdrości spod kontroli.

Wiele wysiłku inwestowane w domu poprawy, wiele Prace prowadzone są niezależnie. Mikołaj musi uważać z alkoholem, jak wciągająca rozwija się szybko i może zakończyć alkoholizmu. Bardzo lubi dzieci. Są one konwertowane, oddają wszystkie swoje zachcianki i kaprysy. Dumni.

U kobiet przyciąga nie tylko pięknie wygląda, jest także w stanie ocenić jej umysł i duchowe wartości.

Komunikować się z Mikołaja, ubrana w przydomkiem S., D., I., A., dość trudne.

Szczęście może uczynić życie Mikołaja Anna, Daria, Zinaida, Zoe, Larissa, Love, Elvira. Znacznie więcej na liście tych, którzy powinni być świadomi: Agnes, Alla, Alina, Valentine, Wanda, Wenus, Weronika, Beta, Galina, Elena, Dean, Dominika, Ewa, Eugene, Catherine, Helen, Elizabeth, Inna, Lily Ludmiła , Lala, Marina, Marta, Olesya, Olga, Rima, Thais, Christina, Emma, ​​Julia, Jadwiga.

Neeson

Chłopcy z tym hebrajskiego imienia ciche, skromne, często niezdecydowany, zdolne do uczenia się. Niektóre z nich, w szczególności "Zima", Samolubny i obliczania. Mają wielu przyjaciół, ale nie ma bliskich przyjaciół sercu. Zazwyczaj są to ludzie z pracy intelektualnej. Urodził się w rodzinie inteligenckiej.

Bardzo potrzebne, nigdy nie partnerów. Wyjdź za późno. Dobre i opiekuńczego synów.

"Zima" — Samolubny i uparty. Jednocześnie wrażliwej, emocjonalnego i ostrożnego, zważyć każdy krok. Lubię się kłócić z przyczyn błahych i udowodnić swoje własne prawo. Przywódcy rodziny. Rodzą jedno dziecko — córkę, tak jak jego ojciec. "Jesień" zrobić dobre karierę, choć w głębi serca nie karierowiczów. Czyta wiele zagranicznych klasyków.

Masz doskonałą pamięć, ekonomicznie i rozważnie. Są znakomitym ekonomistów. Gościnni, często dowcipne historie rozrywki gościom, w tym o sobie.

Nie pozbawiony poetycki dar i nie stronił śnie. Małżeństwo z Gell i Olesya Neeson jest przeciwwskazane.

Share →