Nowoczesne kojarzeń

Nowoczesne kojarzeń

Matchmaking — to najstarsze tradycje weselne że niektóre nowożeńcy wykonują dziś. Więc co to jest garnitur i dlaczego jest to konieczne? Jeśli kombinezon jest teraz w posiadaniu w formie czysto formalny, w dawnych czasach było to niezbędne działanie, z którego zależało losy kochanków.

Zaloty oznacza formalną ofertę przyszłą pannę młodą, a następnie prosząc rodziców, aby zgodzić się na małżeństwo. Jeśli rodzice pana młodego i panny młodej dzieci odmówiono zgody, ślubu nie będzie w ogóle, więc to wydarzenie było bardzo ważne, aby być dobrze przygotowane.

Teraz koncepcja zalotów pozostał ten sam, jednak sama ceremonia jest rzadkie. Zazwyczaj miłośników decyduje wszystkie pytania o ślub i zaprosić rodziców już na wakacjach, przed umieszczeniem ich w ten sposób już faktem dokonanym. Jest to jednak zastosowanie jedynie w przypadku, gdy państwo młodzi są już w stanie zadbać o siebie finansowo.

W przeciwnym razie rodzice nowożeńców może odmówić pomocy w przygotowaniu do ślubu.

W nowoczesnym znaczeniu Zaloty — jest to raczej znak szacunku. które pokazują młodych rodzice.

Jak przeprowadzić kojarzeń

Rytuał jest następujący: Pan młody kupuje dwa bukiety kwiatów, jeden — z drugiej matka-w-przyszłości — a panna młoda jest, aby odwiedzić rodzinę ukochanej.

Ważne jest, aby podgadat kiedy wszystkie członkami rodziny będzie w domu i nie będzie zajęty niektórych miejscach. Najczęściej oczyszczenie przychodzi woo w każdym wakacje do atmosfery w domu, aby być tak korzystne, a zatem istnieje większe prawdopodobieństwo, że rodzice panny młodej wyrazić zgodę na zawarcie małżeństwa. Zwykle zaczyna się rzeczywista rozmowa młodzi.

Po zgody rodziców na małżeństwo panny młodej, przyszli nowożeńcy odejść na wizytę do pana młodego. Nie oczyszczenie przyszła teściowa daje żadnego prezentu — pudełko czekoladek, okno czy coś takiego. Następnie pan młody mówi rodzicom o uczuciach do swojego kochanka, planach na przyszłość, a następnie, z jej prośbą zgodę na ich ślubie.

Tak więc, w zalotach, wiele zależy od pana młodego. Jednak teraz, matchmaking spędzić wiele łatwiejsze niż kiedyś, szczególnie jeśli rodzice wiedzą, że ich dzieci są zadowoleni z siebie, jest całkiem możliwe, że mogą się domyślić, że logiczną kontynuacją relacji dostanie młodych kochanków.

Wideo ze źródeł publicznych udane przykłady zalotów

Share →