Nowy Rok impreza dla dzieci

Nowy Rok impreza dla dzieci

Jak dać dzieciom niezapomniany wieczór?

Najlepiej jest trzymać to zdarzenie nieco wcześniej niż w nocy stycznia, ponieważ dzieci szybko znudzi i zacząć działać w górę, kłótni. Możesz umówić się na maskaradę (dzieci lubią dowcipy i sos). Pamiętaj, aby przygotować grę, chłopaki muszą pożyczać, poprowadził ich tańczą wokół choinki, taniec, śpiew. Ważne jest to, że żadne z dzieci nie czują się obrażeni, więc gry i konkursy muszą być takie, że każde dziecko może i pokaż się i patrzeć na innych.

Nagrody i prezenty powinny być wystarczające dla każdego. Dzieci mają tendencję do porównania dary, więc rozważyć ten czynnik, że żadne dziecko nie był zdenerwowany, że dzień. Dzieci jedzą mało, więc lepiej dla nich zorganizować tabelę, w której więcej pitnej.

Może to być soki, koktajle, napoje.

Od żywności, aby lepiej przygotować małe kanapki, które nazywa «jeden kęs», które plasterki kiełbasę i ser w formie rysunków, kwiatów i ciasta, lody. Ponadto, jest to bardzo smaczne, każdy może wybrać sobie to, co jest szczególnie lubił. Nad stołem można zawiesić łańcuch cukierków.

Na słodko tabeli, należy zwrócić szczególną uwagę. Dzieci lubią święta herbaty. Co najważniejsze, koncentrując się na ciekawym tabeli projektowania.

Załóżmy, że masz tabelę ze wspaniałym dziadków mrozów, zabawnych zwierząt i postaci ludzkich, kiści ozdób choinkowych z brokatem konfetti.

A jeśli tworzyć własne ręce zaproszenie do choinki, dzieci będą uwielbiam go. Oto kilka opcji.

Wytnij prostokąt papieru 35×15 cm niebieski. Złożyć na pół i bezpieczny krotnie. Otwórz go poprzez umieszczenie klej papier, pędzel wzdłuż dłuższej krawędzi. Złożyć papier i mocno naciśnij krawędzie. Cofając się o cztery cale od dołu, narysować falistą linię. Przestrzeń pod kleju smaru.

Wlać mu cekinami i wstrząsnąć nadmiar.

Napisz na kopercie nazwisko gościa i trzymać kilka groszy.

Ryby zaproszenie

Narysuj ołówkiem na papierze jasne długości konturu ryb około 12 cm. Wyciąć sylwetkę. Cofając się o cal od jej ust, ostry koniec ołówka, aby przebić się mały otwór. Napisz na zaproszenie ryb. Obróć rybę i umieścić go na końcu ołówka kilka kropli kleju.

Wystąp o każdej kropli na cekinami. Przełóż otwór w wełnianym wątku. Białe etykiety mogą stać się oczy.

Czarny marker, narysować usta i oczy. Ryby mogą ozdobić, wklejony na jej kolorowe kawałki bibuły, więc udali się na siebie, farby lub przykleić go prawdziwe «łuski» srebra papieru.

Zaproszenie z ośmiornicy

Przelewa farby na płótnie. Tkanina jest umieszczone na starej niepotrzebnej płyty, a następnie dzieci, rozłożone palce, zaciśnięte na podkładce pod nadgarstki i przenosi odcisk dłoni na zaproszenie.

Zamiast ryb, można użyć zdjęć z starych pocztówek, które przyklejają się do ścisłej arkusza.

Ale najciekawsze zaproszenia będzie, oczywiście,

Dołącz taśmę do nadmuchany balon pocztówka NIE i napisz: «Ty i Twój Piłka zostaje zaproszony do choinki.»

Przed rozpoczęciem wakacji, przypominają swój mały gospodarzom kilka obowiązkowych zasad odbioru.

Niezależnie od wieku, dziecko powinno wiedzieć, że konieczne jest:

  • Goście otrzymują takie same cardio i traktować wszystkich jak najlepszych przyjaciół, nikt nie jest dostępny;
  • staram się, aby każdy gość czuje się jak w domu;
  • czy istnieje konflikt, aby nie angażować się w nim, i spróbuj ustawić rzeczy w prawo;
  • jeśli niektórzy goście «pecha» i nie zachowywać się w jak najlepszy sposób, host musi być zawsze na wierzchu i godnie znosić test.

Gdy w Rosji, w czasach starożytnych, nie było żadnych książek o dobrych manierach, nawet pojęcie takie nie istnieją. Oraz zasad zachowania człowieka zostały ustalone w przysłów i powiedzeń, taką precyzją, że wciąż możemy się od nich nauczyć mądrości życia. Są bardzo dobrze pamiętał. Daj niektóre z nich, aby ich dzieci:

Happy — nie jest zadowolony, i powiedzieć mile widziane.

Szczęśliwa Gość gospodarzem rad.

Wiedział, jak zadzwonić, aby odwiedzić, poznać i spotkać.

Zaszczytem Gość Właściciel honoru.

Ing gość nie żałuję, ale grubsze wlać.

O nie, jak ja poploshe miejsce.

Czy przyjmującego gości i gospodarzy gości podziękowania.

Share →