Nowy rok zabawek na choinkę - jak zrobić własnymi rękami płatek śniegu ...

Nowy rok zabawek na choinkę — Jak zrobić własne ręce śniegu, bałwan i koń

W ostatnim tygodniu przed Nowym Rokiem — świetny czas, aby komunikować się z bliskimi, dekoracji domu, słodkie i uroczyste produktów małych rzeczy, które możesz zrobić z rękami. Wiele osób woli wymyślić elementy dekoracji Nowy Rok się, przyciągając tym przyjemnym doświadczeniem całej rodziny. Proste i zabawne porządki pomóc dorośli pamiętam moje dzieciństwo, a dzieci czują się ich zaangażowanie w Nowym Roku.

Domowe bałwanki, konie, płatki śniegu i girlandy znacznie bardziej wzruszające niż zakupiony, a prace nad nimi rozwija wytrwałości i dobrych umiejętności motorycznych u dzieci.

Jak zrobić płatek śniegu z papieru — wyciąć razem z dziećmi z arkusza A4

Najbardziej popularne i prosta dekoracja Boże Narodzenie — płatek papieru. Do jego produkcji pasuje arkusz białego papieru A4 i nożyczki. A więc:

 • Z listu do wycięty kwadrat
 • Zgiąć na pół po przekątnej kwadratu
 • Utworzyć fałd trójkąt w połowie ponownie
 • Sporządzić nowy trójkąt na oko tak, że jedna strona ma do czynienia z odwrotnym zakręcie
 • Przycięte «ogony» na dole figury
 • Zwracamy wzory na trójkącie i pokroić nożyczkami

Snowflake może być dowolnej wielkości, klasyczne białe lub kolorowe. Wzór zależy od Twojej wyobraźni. Można go wyciągnąć z góry i może być cięta na oku — to wynik będzie niespodziewane.

W wodzie i kleju dokonania Lizun w domu

Mieszkania na sprzedaż

Lizun — jednym z najbardziej niezwykłych odmian domowych zabawek. On stał się szczególnie popularny po filmie «Pogromcy duchów»W przypadku, gdy jeden z głównych bohaterów był duch o imieniu Lizun. Do produkcji zabawek muszą kilka przydatnych narzędzi i nietypowe składniki, ale nie zajmuje więcej niż 15 minut.

Dla Lizun potrzebie: białym kleju PVA, boraks (tetraboranu sodu), 4% roztworze lub Boraks proszku (boraksu) (nie jest łatwo kupić w aptece), trochę wody, barwnika spożywczego (gwasz, Zelenka svkolny lub soku), plastikowy pojemnik i łyżka mieszając.

Czy Lizun:

 • Wypełnij klej zbiornika (100 lub 200 ml)
 • Dodaj trochę koloru (nie przesadzaj, by nie popsuć Lizun następnie ręcznie) i mieszać, aż będzie gładkie
 • Stopniowo dodawać roztwór boraksu do Lizun wynik jest gęsta (100 ml 1 butelka kleju i boraksu w proszku 1 łyżka rozpuszcza się w szklance wody)
 • Jelly rozłożone na szmatką, aby usunąć nadmiar wilgoci
 • 5 minut mash zabawką jak plastelina

Lizun możliwe bez tetraboran sodu, mieszanie kleju, wody i skrobi. Ale ta zabawka jest mniej gęsta konsystencję i szybko wejść w ruinę. Średni termin «żywy» Lizun — tygodniu.

Jeśli toy zaczyna się wyczerpywać, można go umieścić w pojemniku z ciepłą wodą.

Jak zrobić bałwana z rękami — z wełny, z skarpety z żarówek i plastikowych butelek

Istnieje wiele rodzajów bałwanki, że można zrobić własnymi rękami, ponieważ są wykonane z jednego z dostępnych narzędzi. Najprostszym rozwiązaniem jest oparty na butelkach z tworzywa sztucznego mleka lub jogurtu. To wystarczy, aby oderwać etykietę cięcia butelki w górę i wypełnić go z ziaren lub piasku dla stabilności. Następnie «ciało» Snowman trzeba wyciągnąć białą skarpetkę, wycięte w górnej części butelki umieścić na kapelusz i szyć zabawki nos i oczy z koralików i guzików.

Bałwany może kojarzyć fartuch lub szalik i wydać miotłę gałązka zamiast. Jeśli wolisz miękkie bałwany, można to zrobić bez butelki i zrobić zabawkę z pary kolorowe skarpetki.

Share →