Numer pomysłem jednego: oryginalne dyski świecznik

Numer pomysłem jednego: oryginalne dyski świecznik

Prawie każdy dom ma stare, niepotrzebne lub uszkodzone dyski, co jest dość trudno znaleźć zastosowanie w domu, więc są, w najlepszym razie, jest stosowany jako przybrzeżnej, w najgorszym — wyrzucić do kosza na śmieci, ich zrzutu zanieczyszczeń. W rzeczywistości, materiał ten może być przygotowany w niezwykłym lampy, które będą ozdobą pulpitu swojego bliskiego.

Materiały, które na pewno trzeba:

 • Dwa lub trzy dyski (jeden w rezerwie, ponieważ po raz pierwszy jest mało prawdopodobne, aby stworzyć arcydzieło);
 • Małe wielobarwne świeca;
 • Klej silikonowy i pistolet do klejenia (można pożyczyć od sąsiadów);
 • Morze kamyczki, muszle, kamienie kolorowe koraliki, — krótko mówiąc, wszystko, co można ozdobić podstawy świecznika, i kilka naklejek i aplikacje.

Krok pierwszy — delikatnie pistoletu kładziemy koraliki i ozdoby na błyszczące powierzchni i poczekać aż klej całkowicie twardnieje. W tym czasie, otwór drugiej tarczy do uszczelniania małych serca wycięty z papieru błyszczącego. Łączyć prostopadle zakończona i ściany stojak (płyty górnej i dolnej), łącznie, pożądane jest, aby krawędź środka przechowywane w drugich zasad. Ostatnim krokiem — instalacji świec.

Zamocować go tak, że gdy jest spalane w kontakcie z innymi materiałami, które zaczynają się topić.

Numer Pomysł drugi: słodkie Walentynki czekoladki z zestawu

Padalka na dzień zakochanych nie muszą być super zaawansowany i profesjonalny wygląd, takie jak poduszki w kształcie serca, koralikami portretowych, krawat wykonane z jedwabiu lub miękkich zabawek. Może to być regularne karty, wykonany własnymi rękami z cukierkami, że kocha swoich ludzi młodych.

Tak więc, dla niej, należy:

 • Piana. Wygląda dobrze, to po prostu leżące wokół w kartonach z technologii, które rzucają na litość, a nigdzie nie;
 • Papier naleśnikowy. Często producenci drogich czekoladek go używać do dekoracji wnętrza pudełka, ale jeśli kupił słodycze na wadze, nie rozpaczaj — można go znaleźć w Wydziale Chancery;
 • Klej i kleje pistolet, który, tak jak w poprzednim przypadku, jest łatwiejsze i tańsze pożyczyć;
 • Wykałaczki. Gospodyni nie używać ich do gotowania, takie jak kanapki lub pieczenia w piecu z ziemniakami boczkiem;
 • Cukierki.

  Pożądane jest, aby to było pyszne i drogie słodycze (lepsze — trójkątne trufle), ponieważ wtedy jeszcze spożycia;

 • Scotch i nóż (nożyczki).

Najpierw należy wyciąć serce z pianki. Aby produkt podstawowy był płaski, użyj puste kartonowe w naturalnym rozmiarze: dołączyć go do powierzchni materiału i rysować ołówkiem na konturze. Wzór krawędzie taśmy papieru i tektury.

Teraz każdy kawałek cukierka od przebicia rogu z wykałaczką i rysować w kilka warstw kolorowych szmatki. Gotowe kwiaty są umieszczone na piance. Valentine wyglądać bardziej eleganckie, dekoracyjne róże kradną miejsca.

Pomysł numer trzy: jagnięcina z karty

Jeśli druga połowa z poczuciem humoru jest wszystko w porządku, przygotować na Walentynki z trochę zabawek twórców. Na karcie, lub możesz napisać śmieszne i naiwne wiersz lub oświadczenie o jego uczuciach. Aby baranka, przekonasz się, co następuje:

 • Karton lub ciężki papier, który zostanie wykonany z tułowia, głowy i karty;
 • Nożyczki lub ostry nóż piśmienne;
 • Białe waciki z lekkich prętów (około sto sztuk);
 • PVA;
 • Markery, kredki i kolorowe pióra;
 • Kilka kołki do bielizny, jest pożądane — drewniana lub czarny plastik.

Na białym kartonowym papierze narysować niewielkiej odległości od siebie nawzajem baranka ciała (owalny) i pyska, następnie wyciąć wzdłuż konturu figury. Teraz przyklejone na górnej części głowy i tułowia waciki, łodygi, które powinny być dokładnie wstępnie cięty do dołu.

Po zbioru wyschły, klej głowy, tułowia i spinaczy do bielizny do siebie tak, że zwierzę stało stabilny. Za możesz podłączyć kartę lub małe zdjęcie. Należy pamiętać, te delikatne elementy na Walentynki powinny być przygotowane przed wyjazdem, więc nie mają czasu, aby przerwać lub wzburzyć.

Pomysł Number Four: króliczki

Nawet jeśli nigdy nie uczestniczył lekcje w szkole i ciężko pracować, aby nadążyć z igły i nici, szyć swoje ręce cute para w miłości łatwo leverets uda. Na wszystko to zajmie około dwudziestu minut, nie więcej, z tego z pamiątkami mogą być używane jako talizman lub biżuterię w samochodzie.

Materiały do ​​pracy:

 • Kolor gęstą tkaninę. Dla chłopca lepiej wybrać niebieski, dla dziewcząt — Light Pink;
 • Pianki lub wełny do napełniania;
 • Wątek, nożyczki;
 • Koraliki.

Po pierwsze, aby wzór — kwadrat średniej wielkości (nie więcej niż 15 cm), a następnie przetworzyć brzegi tak, że w końcu nie rozczochrany. Podzielić wizualnego tkaniny na dwie części, na górze ołówka, sporządza się dużą i gładką trójkąta, którego kąty stykają się z krawędziami materii. Teraz, chodzić linii uzyskanych w zwykłym ściegu (z prawej), zarówno na nametivanii.

Delikatnie pociągnąć końcami nici tak, aby nie zerwać. W powstałej jamy powinien umieścić trochę watę lub inny wypełniacz, a następnie — do zaostrzenia tkaniny aż do końca, aż brzegi łączą. Tak więc, przewodniczący gotowe: są uszy i pysk. Teraz można przystąpić do ciała: podłączyć pozostała materia wewnątrz dodać pianę i szyć zabawki.

To samo jest wykonane z drugim kawałkiem tkaniny.

Udekoruj zające Valentine wykonane własnymi rękami, może się różnić. Dla oczu, na przykład, lepsze wykorzystanie kulek lub małych przycisków, można wyciągnąć miękką końcówką długopisu czy aplikacja z gęstej materii, brzuch powinien trzymać wielkie serce. Nie zapominaj także o małej ogona zwierząt, które mogą być szyte z piękną jedwabną wstążką.

Numer pomysł pięć: kij w formie serca

Jeśli młody człowiek nigdy nie traci klucz, podał mu klucz łańcucha, a nie proste, które można kupić w tranzycie lub sklepu, a wykonane ręcznie. Tak więc, można pokazać oryginalność, z tym darem będzie zawsze przypominać o sobie i swoich uczuciach do niego.

Należy przygotować:

 • Polimeru gliny. Kup ten materiał jest dostępny w każdym sklepie, który sprzedaje produkty do ręczna. Można tam kupić i form w formie serca, jeśli nie chcesz tracić czasu i sprawiają, że ich własne ręce;
 • Podstawa;
 • Lakier bezbarwny.

Więc, weź czerwony lub różowy gliny i sprawiają, że obrabiany przedmiot trójwymiarowy — małe serca (pięć centymetrów wielkości). Najlepsze z nożem lub specjalnym stosie zrobić małe nacięcie — otwór na ringu. Drugi etap — przygotowanie skrzydła białej gliny i dołączyć je do tyłu.

Gdy produkt jest gotowy, gotować przez około piętnaście minut w czystej wodzie, a następnie poczekać, aż ostygnie trochę i obejmuje dwa lub trzy główne warstwy lakieru.

Dokonywanie pamiątkami lepiej kilka dni przed Walentynki, więc miał do całkowitego wyschnięcia. Przed oddaniem przewlecz przez otwór w środku pierścienia, tak, że może być połączona z łańcuchem FOB lub podstawy sznurowanie, które będzie klucz do swojej drugiej połowy.

Jeśli zdecydujesz się zrobić oryginalny prezent z rąk, nie zapomnij przygotować alternatywną opcję, tylko w przypadku: torebka, kubek, zegar, terminarz, itd Po tym wszystkim, sytuacja, kiedy facet daje elegancką bransoletkę lub telefon komórkowy, i — trochę domowych zabawki wygląda, delikatnie mówiąc, nie bardzo. W tym przypadku, podobne produkty w najlepszej obecnie Walentynki jako dodatkowy prezent.

Share →