Numerologia. Jak wygrać na loterii

Numerologia. Jak wygrać na loterii

Odpowiedź jest taka, że ​​możemy starać się symbolika liczb .

Jest to ciekawa nauka: bada się nie tylko liczby, jak wiele wibracji i interakcji z innymi. Taka interpretacja, Symbolika liczb otwiera się na jego możliwości aplikacji. Ona mówi, że liczba stale podłączony i każdy punkt w naszych kombinacji istnieniu ustalić, co dzieje się na naszej planecie.

Dlatego dokładnie wiesz wygraną, tak trudne: co drugi pojawiające i znikające możliwości.

Kiedy trzeba wybrać numer, takich jak kasyna, nie zauważył, że nazywają jakieś ważne daty dla Ciebie, lub połączenie się liczy? Takie postacie zawsze pamiętać, więc mechanicznie i umieścić je na.

Naukowcy badający numerologia, wierzymy, że to ma sens. Po tym wszystkim, kiedy osoba wybiera datę urodzenia lub po prostu ulubiony numer, to wzmacnia drgania tych numerów, zwiększa szansę na wygraną.

Jest mała, ale przydatna sztuczka: kupić los na loterię, w dniu odpowiadającym dacie urodzenia. Tutaj, te same zasady, które wpływają na wibracje. Pozytywne wyniki tych działań przyniosła CESLA numerologii. 11 września 2001, dzień, który wstrząsnął całą Nowym Jorku, ludzie, którzy biorą udział w lokalnych numerów loterii i umieścić je na «9» i «11»Zdobył sporą ilość pieniędzy.

Jak to możliwe? Ponieważ nie było siły wibracji z tych numerów.

Istnieje kilka wskazówek, które pomogą przyciągnąć szczęście po swojej stronie.

Dbałość o rysunku «8», Jest on odpowiedzialny za stronę finansową życia, jak również dla niezawodności jako podwójnego placu. A ponadto składa się z równych czwórek, jakby nadal podzielone, wówczas dwójki, tworząc w ten sposób równowagę czterokrotnie.

Dlatego, numerologia i rozważyć «2» «4» «8» udane figury w loterii.

Jeśli uważasz, że większa liczba biletów zakupionych mnoży swoje szanse na wygraną, chcę cię rozczarować. W odniesieniu do symbolika liczb jest bezpodstawne. Po pewnym kupić tylko jeden bilet i …op, są szczęśliwcy, którzy brali w dziesiątkę.

Dlaczego właśnie oni? Różne powody: żądany czas kupił kasie lub w prawo, ewentualnie na wibracje chwili «8» był szczególnie silny. Zrozum, gdy jest to praktycznie niemożliwe do czasu, a do numerologii i nie wziąć za to.

Dlatego możemy mieć tylko nadzieję na szczęście i mam nadzieję, że szczęście będzie szczęśliwy moment na naszej stronie.

Share →