O to, co jest stosowanie serwatki

O to, co jest stosowanie serwatki

Dziś na miejscu będziemy rozmawiać o tym wspaniałym produkcie, a serwatki.

Jakie są korzyści z serwatki?

Czy wiesz, że serwatka, którą otrzymuje się w procesie przetwarzania mleka przekracza ilość witamin i minerałów, wszystkie produkty mleczne kilka razy (ale tylko wtedy, gdy jest świeży!).

Zawiera on szeroką gamę substancji biologicznie czynnych, antyutleniaczy. Produkuje również łagodne działanie przeczyszczające, uwalniając jelita. Dzięki działania moczopędnego, jest oczyszczanie ciała toksyny i nadmiar wody.

Jak przygotować serwatki

Serwatka może być wykonane w domu:

  • — Najlepiej, jeśli tego domowej roboty mleka
  • — Mleko jest podgrzewane do stanu predkipeniya
  • — Chłodzi i postawić w ciepłym miejscu.
  • — Gdy mleko jest przekształcony jogurt, ponownie umieścić na piecu i doprowadzić do punktu, w którym na powierzchni pojawiają się grudki tłuszczu zsiadłego sera.
  • — Szczep przez drobne sito lub gazę sera, a pozostałą ciecz jest serwatka.

Po schłodzeniu, jest on przechowywany w lodówce co jakichkolwiek produktów mlecznych.

Jeśli nie ma czasu czekać na mleko, aby włączyć do jogurtu, można użyć soku z cytryny. Po podgrzaniu, mleko curdle szybko i nie trzeba było długo czekać.

Kolejną z zalet serwatki

Serwatka wykorzystywana od czasów starożytnych, zarówno do odzysku i zachować piękno skóry. W oparciu o nią, wykonane różne środki kosmetyków: maseczek i kremów do włosów, szampony i żele.

Z surowicy wybielić skórę i pozbyć się plam starczych. Kleopatra wziął kąpiel z dodatkiem podgrzewaną surowicy i czuł idealnie w tym samym czasie.

Dobre serwatki i nieco schudnąć. Aby to zrobić, zorganizować czczo dni na jednym surowicy lub osocza z warzyw (oryginały skrótu, tylko bez mięsa).

A jeśli chcesz, aby podnieść odporność, wystarczy codziennie rano na czczo, aby wziąć 1 filiżankę serwatki z sokiem z cytryny (zaledwie kilka kropli).

Uwzględnij w diecie mlecznej serwatki — produkt użyteczny dla wielu. Przydatne właściwości serwatki będzie dać swoje ciało działanie odmładzające i będziesz zdrowy i piękny przez wiele lat.

Ostrzeżenie! Ludzie, którzy mają choroby przewlekłe, należy skonsultować się z lekarzem.

Jeszcze bardziej przydatne na my-ledimir.ru stronie

Share →