Objawy ciąży w pierwszych dniach

Objawy ciąży w pierwszych dniach

Objawy ciąży w pierwszych dniach po zapłodnieniu, a z początkiem opóźnienia

Objawy ciąży w pierwszych dniach po zapłodnieniu występuje w bardzo małej ilości kobiet. Jednak powinny one być świadomy każdej płci pięknej, która jest aktywna seksualnie. Wczesne rozpoznanie w ciekawej pozycji w rozważnej kobiety, natychmiast powoduje to normalna reakcja, jako korekty własnego stylu życia.

Objawy ciąży w pierwszych dni poczęcia zmuszony porzucić złe nawyki, zaczniesz jeść tylko zdrową żywność dla zdrowia i nastawienia psychicznego dobry sposób.

Spójrzmy na podstawowe, najczęściej objawy ciąży w pierwszych dni poczęcia a po opóźnieniu rozpoczęcia miesiączki. Należy zastrzec, że inne bardziej wyraźny wraz ze wzrostem wieku ciążowego wszystkie jej objawy jaśniejsze.

Od poczęcia, aby opóźnić miesiączkę

Opisaliśmy zjawisko będzie kontynuowana w pierwszym trymestrze ciąży (pierwsze trzy miesiące), a być może — i aż do narodzin.

1. bolesność w gruczołach mlekowych. Niektóre kobiety, ten objaw tylko mylące (bo bez ciąży gruczołu sutkowego w drugiej połowie cyklu miesiączkowego mogą puchnąć), drugi jest prawie 100% oznacza, że ​​poczęcie nastąpiło. Zazwyczaj objawy ciąży w pierwszych dniach ciąży. głównie wieloródek doświadczenie, które jest bardziej doświadczony w tej kwestii kobiet. W bardzo rzadkich przypadkach, już na tym wczesnym etapie sutków może zacząć być przydzielone siary. Oczywiście, o ile nie spontanicznie podczas umiarkowanego nacisku. Aby nie wprowadzać w błąd ci, aby wyjaśnić, że to ze względu na wyższy poziom hormonu prolaktyny, ale może rosnąć i w innych sytuacjach.

Na przykład, guzy łagodne i złośliwe mózgu lub po stosunku. Dla informacji: Siara — zawiera wiele składników odżywczych, ciekłych, z którym pierwsze 2-4 dni życia dziecko karmione, dopóki mama nie będzie się teraz mleko.

2. przeciągając ból w brzuchu. Taki objawy ciąży w pierwszych dni poczęcia często postrzegane jako sygnał, że bardzo szybko zaczynają miesiączkować. A co naprawdę myślisz, że tak dobrze. Chociaż niektóre kobiety robią doświadczenia w pierwszych tygodniach po zapłodnieniu przeciąganie ból w jamie brzusznej — nazywamy to norma może być rozciągnięcie. Jest to raczej oczywiste objawem zagrożonej poronieniem. Jest mało prawdopodobne, że dane mogą być wyjaśnione przez dyskomfortu «zwichnięcie macicy» — macica jeszcze nie miał czasu, aby rozwijać.

Nawet ginekolog do badania nie zauważyłem żadnych zmian.

Jeśli ból nastąpić przed owulacją, można połączyć tylko same z początku, zwłaszcza jeśli jeden z bólu jajników.

3. Pozwala także obserwować objawy ciąży w ciągu pierwszych kilku dni temperatura w odbycie. lub jak to poprawnie nazywa lekarzy i planowania dziecka — zarówno podstawowego. Aby nauczyć się interpretować dane, musisz nauczyć się harmonogramu. To jest bardzo proste.

Narysuj dwie skale — X i Y (tak jak w lekcji geometrii w szkole). Jedna skala — dzień cyklu w rzędzie, druga skala — Dokładna temperatura. Jeśli wykres jest znaczne odchylenie, to lekarz może wyciągnąć wnioski na temat przyczyn tego.

Punkt zaburzenia hormonalne. Jednak teraz mniej ginekolodzy uciekają się do tej metody diagnozy, to jest po prostu przestarzały i mało wiarygodne. Określenie, które same nie ma na celu u kobiet (w odpowiednie oznaczenia), za pomocą ultradźwięków, oraz oznaczenia w określonych dniach cyklu.

Ale by nie było, wiele kobiet w stare nadal korzystać grafiki, informatyki i korzystania z nich, aby szukać objawy ciąży w pierwszych dniach zwłoki. Aby dostać, trzeba przestrzegać kilku prostych zasad.

a) Pomiary są dokonywane przy użyciu tego samego termometr.

b) czas pomiaru — rano, zaraz po przebudzeniu.

a) Do 06:00 nie powinno się uprawiać seks, to zniekształcić wynik.

Przed owulacją odbytnicy temperatura nie przekracza 36,9 stopni, na kilka godzin przed może być nieznacznie zmniejszona w porównaniu do poprzednich dni, dzień owulacji dochodzi również maksimum — nie mniej niż 37 stopni, co do zasady. Jeśli nastąpiło poczęcie, termometr poniżej 37 stopni w najbliższych miesiącach nie będzie wyświetlana. Przynajmniej, nie powinien pokazać.

Jeśli jest gwałtowny spadek temperatury, może być związane z ryzykiem poronienia. Ale nowoczesne lekarze nie polecam po prostu robi pomiary, to jest zbyt nerwowy i często na próżno.

W niektórych przypadkach może to nie tylko zwiększenie podstawowej, ale ogólną temperaturę ciała. I choć wszystkie objawy choroby są nieobecni i normalne analizy.

4. Zmiany w masie. Prawie wszystkie mniej lub bardziej wykształceni i spostrzegawczy ludzie wiedzą, że jedną z cech przyszłych matek jest ich skłonność do nadwagi. Jest ustanowione na poziomie genetycznym. Natura robi wszystko, aby upewnić się, że dziecko nie czuje się głodny, nawet. jeśli matka sama będzie głodować. Po tym wszystkim, można wyciągnąć składników odżywczych z tłuszczu, który jest utworzony w przyszłych matek w pośladki i brzuch.

Ale objawy ciąży w pierwszych dniach ciąża — raczej nie jest to zestaw ciężarków, ale raczej spadek. Odnosi się przede wszystkim do tych, którzy doświadczają choroby rano. Powoli same funtów wzmocnienia rozpocznie się po drugim trymestrze. Chociaż mogą być wyjątki, jeżeli dziecko jest oczekiwanie do całkowitego kobiety.

Jeśli przed poczęciem ma nadwagę, jest całkiem możliwe, że ciało zacznie się ich pozbyć za niepotrzebny balast.

5. objawy toksyczności. Czasami mają wpływ na pierwszym lub drugim tygodniu po zapłodnieniu. Oczywiście, to nie jest jeszcze tak silnej choroby rano, jak pokazano w filmie, ale dyskomfort jest już tam. Niektóre z nich zmieszany z zatruciem. Oprócz nudności, kobieta może czuć się zmęczony w przypadku braku aktywności fizycznej, stan psychiczny nie jest również stabilny — często płaczę bez napędów, walcówka skandali, senność. Preferencje pokarmowe mogą ulec zmianie.

Niektóre zapachy (na przykład, zapach ryb) stają się nie do zniesienia.

Po opóźnieniu startu

1. Prawdopodobnie najważniejszym objawem — nie przyszedł miesiączki w czasie, i zaczął przejawiać wymienione wcześniej objawy ciąży w pierwszych dniach zwłoki. Ten miesiączki Teraz można rozpocząć dopiero po urodzeniu, możliwe jest — na koniec laktacji. Podczas karmienia piersią, krwawienie będą regularne. Czasami krwawienia występują i kobiet w ciąży.

Ale nie jest to prosty proces, fizjologiczne i patologiczne — Przedwczesne odklejenie łożyska lub jaja płodowego, wymaga nadzoru lekarza.

2. W USA niemal natychmiast po opóźnieniu startu widać zapłodnionej komórki jajowej. Jeśli nie, i inny objawy ciąży w pierwszych dniach zwłoki się (wzrost temperatury odbytu, hCG, posocznica, etc.), to może oznaczać, że zapłodnione jajo rozwija się poza macicą. To jest bardzo niebezpieczne dla kobiety warunków życia wymaga natychmiastowej hospitalizacji i operacji diagnostycznych.

3. Podwyższone hCG — jest głównym objawem, które zorientowane są lekarze. Dowiedz się zwiększył ci ten hormon, czy nie jest to możliwe i w domu, zrobić test. Jednak w niektórych przypadkach, testy mogą się mylić, niestety.

Jest o wiele bardziej prawdopodobne, w tym przypadku, aby przejść na badania krwi. Zrób to pożądane przed konsultacji z ginekologiem.

Oczywiście to nie wszystko, co czuje kobieta w ciąży, i nie wszystkie zmiany zachodzące w jej ciele jest, ale są one wystarczające, aby wyciągnąć wnioski.

Share →