Objawy świerzbu

Objawy świerzbu

Świerzb — zaraźliwa choroba skóry. Podnieca go grzybica roztocza. Przekazywanie świerzb jest przeprowadzane przez kontakt z zakażoną jego rzeczy i przedmioty.

Świerzb jest transmitowany najczęściej u dzieci, ponieważ istnieje możliwość płciową, a więc jest związane z chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Objawy świerzbu wystąpić w wyniku tego, co jest pomijalnie mała (niewidoczne gołym okiem) żeńskiego świerzb roztoczy wgryzają się w ludzką skórę, wykonując w niej otwór w celu złożenia jaj — przyszłych potomstwa.

W miejscu infekcji

Najbardziej «popularne» miejsc na świerzb hodowli roztoczy — dłoni, stóp, nadgarstków, łokci i męskich genitaliów. Jest to spowodowane faktem, że te obszary, które nie są tak włosów i naskórka warstwa ma wiele gruczołów potowych. Pot wypełnia kanaliki roztocza i tworzy atmosferę sprzyjającą infekcji.

W ciągu dwóch tygodni, potomstwo dorasta do dorosłych, a jeśli lokalizacja czesane, te dorośli organizują infekcji nowych części ciała.

Pojawienie się pierwszych objawów

Pierwsze oznaki świerzb u dorosłych inaczej, czas może wynosić od kilku godzin do kilku tygodni. Pierwsze objawy świerzbu wystąpić reakcje alergiczne, w połączeniu z zapaleniem, powoduje swędzenie. Jest to spowodowane faktem, że nie tylko kanaliki potomstwo pasożyta, a produkty jego życia.

Itch roztocza jest najbardziej aktywna w nocy, więc w nocy i swędzenie może być nie do zniesienia wieczorem, co często powoduje bezsenność.

Tak, to zwracamy uwagę na objawy świerzbu:

 1. Zasadniczo, jak już wspomniano, może być uznana za swędzenie skóry, jest to szczególnie zauważalne w przypadku osób, które niedawno miały świerzb.
 2. Burrows Edukacja. Wyglądają jak białe paski mierzące około 1 cm.

  Zwykle znajdują się one w miejscach pierwotnej lokalizacji — na dłoni, stóp, pachwin.

 3. Swędzące pęcherzyki, Edukacja skorupy i suche pęknięcia skóry. Różne przejawy zewnętrzne objawy świerzbu.

  Zdjęcia można znaleźć na każdej stronie internetowej zdrowia.

Rodzaje świerzb

 • Typowe scabies przez brak ruchów swędzenie skóry, najczęściej, gdy infekcja była spowodowana larwy roztoczy, nie dorosłych.

  W równych ludzi, którzy często zmywają, świerzb wyraża się nie tak jasne, jak większość roztoczy wypłukanych skóry.

 • Norweski świerzb jest typowe dla osób z osłabionym układem odpornościowym, narkomanów, osób z zespołem Downa. Występuje bardzo ciężko i jest bardzo zaraźliwa.
 • Psevdochesotka — jest świerzb spowodowane przez kontakt z zakażonymi zwierzętami świerzb. Silne swędzenie i znika całkowicie po ustaniu kontaktu z chorymi zwierzętami.
 • Skomplikowane świerzb — wynika z typowego pacjenta zakażonego świerzb, obszary dotknięte stają się bolesne i swędzące silniejsza.

Na objawy świerzbu nie jest zdiagnozowana, możliwość podnoszenia taką diagnozę to nie pojawia się tylko po najprostsze identyfikacji kobiet świerzb roztocza (tj patogenów). Diagnoza jest przez zgarnianie z zainfekowanej powierzchni skóry. Skóra jest sprawdzana pod mikroskopem, a już jako wynik tej diagnozy mogą być wykonane.

Świerzb jest poważną chorobą, a nie da się zdiagnozować samodzielnie. Dlatego najpewniejszym rozwiązaniem jest odwołanie się do specjalisty, ponieważ tylko on może dokonać prawidłowej diagnozy i skutecznego leczenia.

Ale myślę, że dzięki tym artykule, można zrozumieć podstawowe objawy choroby, i przejść wszystkie zalecenia, aby wyeliminować świerzb do postępu choroby i bezpiecznie nad. Niech was Bóg błogosławi!

Share →