Ocet jabłkowy cydr na rozstępy

Ocet jabłkowy cydr na rozstępy

Zobacz także:

Ocet jabłkowy cydr na rozstępy Pomaga również. My najpierw podać definicję «rozciągania». Gdy tkanki skóry narażone na nadmierne obciążenia (gdy nadmiar masy ciała w ciąży), w ich rozciąganie i rozdarcie wystąpić włókien kolagenu i elastyny.

Proces odzyskiwania następuje podstawienie połamanych włókien tkanki łącznej. Ta tkanka jest rozstępy. Obszary problemowe najbardziej podatne na powstawanie rozstępów jest brzuch, biodra, piersi i pośladki.

Istnieje wiele sposobów, które pomogą uporać się z pojawieniem się rozstępów, a wśród nich — octu jabłkowego. Tradycyjna medycyna zaleca, że ​​ocet jabłkowy cydr jako skuteczny sposób na rozstępy i cellulit.

Przydatne właściwości octu jabłkowego uderzające: składa się z 20 minerałów i pierwiastków śladowych, niezbędnych w zestaw enzymów i aminokwasów. Ocet jabłkowy zawiera znaki octowym rozciągania, mlekowego i kwasu cytrynowego, posiada szereg przydatnych funkcji:

— przyspieszyć złuszczanie martwych komórek skóry, promować odbudowę kolagenu;

— mają wyjaśniającą działanie;

— tonizujący i ujędrniający luźnej skóry;

— wygładza skórę;

— Korzystny wpływ na barierowe działanie lipidów skóry.

Przepisy z octu jabłkowego do rozstępów i cellulitu.

Wszystkie procedury do zwalczania rozstępów i cellulitu należy rozpocząć od skrobania, a następnie zastosować ocet jabłkowy z odcinka.

Pozbywając powierzchniowej warstwie komórek stymulować proces zwiększonego tworzenia kolagenu i elastyny ​​w wewnętrznych warstwach. Działa jak ocet jabłkowy cydr z odcinka. Świadomie otrzymując skórę w stanie naprężenia, w którym uruchomienie jego elementów komórkowych i wzmocnione wytwarzanie substancji biologicznie czynnych.

W tym samym czasie jest wyrównanie i wygładzenie powierzchni skóry.

Okłady na bazie octu jabłkowego

2 łyżki octu rozpuszczone w szklance wody, zanurzyć w roztworze oddanie prześcieradło do miejsc rozstępów. Przytrzymaj przez jedną minutę, a następnie dokładnie pocierać obszarów problemowych i ocet zmyć wodą.

Kompres pomaga miejsc wybielić podlegające rozciąganiu.

Wanna z octu jabłkowego na rozstępy

Rekrutować kąpieli (20-30 litrów wody), dodać dwie szklanki octu jabłkowego. Zabieg trwa około 20 minut raz w tygodniu. Po kąpieli skóra staje się gładka i elastyczna.

Masaż z użyciem ocet jabłkowy cydr

W szklance ciepłej wody dodać jedną łyżkę octu, nawilżające gąbkę w roztworze i masuje ciało, skupiając się na obszarach problemowych. Najlepiej jest zrobić masaż po prysznic codziennie. W wyniku normalnego przepływu krwi, skóra staje się zdrowe i świeży wygląd.

Zanim będzie można użyć ocet jabłkowy cydr z odcinka, upewnij się, że nie ma żadnych reakcji alergicznych na produkt.

Kupuj tylko naturalne -6% 5% ocet jabłkowy cydr.

Share →